Blizzard pokazał zwiastun Łotrzycy! Bohaterka zaprezentowała swoją szybkość

lubiegrac news Blizzard pokazał zwiastun Łotrzycy! Bohaterka zaprezentowała swoją szybkość
Blizzard pokazał zwiastun Łotrzycy! Bohaterka zaprezentowała swoją szybkośćMaciej Gaffke | 12 kwietnia 2023, 15:20

Blizzard oficjalnie pokazał w akcji Łotrzycę, która będzie jedną z klas w nadchodzącym Diablo IV. Prawdopodobnie w najbliższych tygodniach gracze otrzymają kolejną porcję atrakcyjnych materiałów z rozgrywki.

Blizzard Entertainment jest w pełni kampanii promującej Diablo IV. Jakiś czas temu ujawniono zestaw Xbox Series X z tą produkcją, a teraz opublikowano nowy zwiastun, który pokazuje w akcji zwinną Łotrzycę, walczącą głównie za pomocą łuku oraz sztyletów.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Materiał nie jest długi, trwa jedynie 40 sekund, ale wypełniony jest szybką akcją. Łotrzyca zaprezentowała w nim swoją zwinność i umiejętności w posługiwaniu się łukiem i sztyletami. Można przypuszczać, że z tej postaci będą zadowoleni gracze, którzy preferują dynamiczną rozgrywkę.

Przypomnijmy, że Łotrzyca będzie jedną z pięciu klas dostępnych w Diablo IV w momencie debiutu. Poza nią w grze znajdzie się również Druid, Barbarzyńca, Nekromanta i Czarodziej. W ciągu najbliższych tygodni powinniśmy otrzymać zwiastuny pokazujące właśnie tych wspomnianych bohaterów.

W zeszłym miesiącu zakończyła się otwarta beta dla graczy. Niektórzy z nich narzekali na długie kolejki do rozgrywki i inne niedociągnięcia. Miejmy nadzieję, że Blizzard zgromadził wystarczająco dużo uwag, aby poprawić grę do dnia premiery.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners