BlizzCon 2020 został odwołany! Firma planuje inną formę prezentacji i zapowiedzi nowych informacji oraz ogłoszeń

lubiegrac news BlizzCon 2020 został odwołany! Firma planuje inną formę
BlizzCon 2020 został odwołany! Firma planuje inną formę prezentacji i zapowiedzi nowych informacji oraz ogłoszeńTamer Adas | 27 maja 2020, 15:50

Blizzard Entertainment ogłosił, że ostatecznie decyduje się odwołać BlizzCon 2020, zapowiadając nieco inną formę docierania do graczy.
 
Odbywająca się zazwyczaj jesienią impreza oficjalnie się nie odbędzie, a c za tym idzie ominie nas jedna z najważniejszych imprez w ramach całej branży gier.
 
Activision Blizzard poinformował o tej decyzji, stawiając przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz zdrowie osób zaangażowanych w organizację oraz obecnych na miejscu graczy.
 
 
Firma zamierza zmienić wobec tego strategię działania, w chwili obecnej planowane są specjalne transmisje na początku 2021 roku, jednakże nie doczekaliśmy się ostatecznego ogłoszenia.
 
E-sport i wydarzenia w jego ramach organizowane również stoją pod znakiem zapytania, zatem fani rywalizacji zawodowców również muszą oczekiwać na kolejne ogłoszenia....
 
Wspomniana decyzja oczywiście wpływa nie tylko na brak wydarzenia oraz także kontynuuje niepewność związana z aktualnym stanem prac nad chociażby Overwatch 2 czy Diablo IV. Spoglądając na pierwsze plany.. cóż można odnieść wrażenie, że jeszcze trochę będziemy musieli zaczekać....
 
BlizzCon 2020 nie odbędzie się. Nie znamy jeszcze daty BlizzCon 2021.
 
 
[Komentarz redaktora] "Zamieć" oficjalnie zapowiedziała prezentację World of WarCraft Shadowlands, podczas którego będziemy mogli obserwować wprowadzanie nowości oraz zmiany dotyczące rozgrywki.
 
[AKTUALIZACJA] BlizzCon 2020 ostatecznie nawet w cyfrowej formie nie odbędzie się, jednakże na początku 2021 roku odbędzie się BlizzCon 2021!

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.ppe.pl/news/146178/blizzcon-2020-odwolany-pandemia-przekresla-branzowe-plany-nawet-w-listopadzie.html

Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2020-05-27 23:42:09

Czekam na diablo!

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners