BlizzConline 2021 - Jak obecnie prezentuje się Diablo IV? Co nowego wiemy o kolejnej odsłonie serii?

lubiegrac news BlizzConline 2021 - Jak obecnie prezentuje się Diablo IV
BlizzConline 2021 - Jak obecnie prezentuje się Diablo IV? Co nowego wiemy o kolejnej odsłonie serii?Tamer Adas | 19 lutego 2021, 23:50

Diablo IV nie mogło zabraknąć podczas BlizzConline 2021, gdzie Blizzard zademonstrował nowe materiały z kolejnego hack'n'slasha! Jak gra się prezentuje?

Na kolejne Diablo czeka wielu graczy, spragnionych nowych przygód w świecie Sanktuarium, gdzie ponownie przyjdzie się graczom zmierzyć z czystym złem.

Nim to się stanie, doczekaliśmy się prezentacji nowych materiałów podczas Ceremonii Otwarcia BlizzConline, wirtualnego BlizzConu.

Dotychczas gra dostępna byłą do sprawdzenia jedynie przez uczestników ostatniego BlizzConu, tym razem niestety wszyscy będziemy skazani na przygotowane wcześniej przez firmę materiały.

Projekt dotychczas doczekał się pojedynczej animacji oraz kilku nagranych fragmentów rozgrywki z wczesnej wersji gry, która pozbawiona była wielu przyszłych elementów graficznych.

Przeczytaj również: BlizzConline 2021 - Tak prezentuje się World of Warcraft: The Burning Crusade Classic, dawny dodatek w klasycznej formie!

Tym razem oczekiwania będą wyższe, związane nie tylko z grafiką, fabułą czy też nową postacią. Wcześniej firma zastrzegała jednak, że debiut nie odbędzie się w 2021 roku, co po prostu trzeba mieć na uwadze.

Czwartą klasą postaci zostaje jeden ze starszych typów wojowników ze złem. W efektownym stylu zademonstrowano, że w grze w efektownym stylu będziemy mogli pokierować jest Rogue.

Trzeba Blizzardowi oddać, że pokaz był niezwykle efektowny i najwyraźniej wykonany na silniku gry. Plotki o łotrzyku, a w zasadzie łotrzycy się potwierdziły, że graficznie jej ataki prezentują się niezwykle efektownie! Naszą bohaterkę będziemy mogli ubrać w wiele ładnych i efektowych ciuszków!

Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners