BlizzConline 2021 - Poznaliśmy kolejny ważny rozdział dla marki World of Warcraft! Co czeka największych wielbicieli w Shadowlands?

lubiegrac news BlizzConline 2021 - Poznaliśmy kolejny ważny rozdział
BlizzConline 2021 - Poznaliśmy kolejny ważny rozdział dla marki World of Warcraft! Co czeka największych wielbicieli w Shadowlands?Tamer Adas | 19 lutego 2021, 23:20

Po długim czasie oczekiwania poznaliśmy przyszłość World of Warcraft, którą ukształtowało ujawnienie nowego dodatku na BlizzConline 2021!

Po sukcesie jakim się okazało rozszerzenie Shadowlands, firma nie zamierza rezygnować ze swojego wielkiego MMO, wspierające je dalej.

Tym razem dowiedzieliśmy się, że w World of WarCraft, czeka na nas szereg wyzwań oraz atrakcji związanych z dotychczasową walką w świecie martwych.

Chains of Domination, to pierwsza duża aktualizacja do najnowszego dodatku, który skupi się na Sylwanie oraz Anduinie oraz ich dalszych losach.

Potęga Sylwany zmieni siły w zaświatach, wzmacniając jednocześnie jej głód na kolejne dusze i potęgę! W grze pojawią się nowe zwierzaczki, z których zysk zostanie przekazany na Lekarzy bez granic.

World of Warcraft: Shadowlands zaliczyło debiut 24 listopada 2020 roku na komputerach osobistych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners