Polska strzelanka Bloodhound doczeka się wersji konsolowych! PC-towy mogą liczyć na darmową aktualizację i DLC-ka

lubiegrac news Polska strzelanka Bloodhound doczeka się wersji konsolowych
Polska strzelanka Bloodhound doczeka się wersji konsolowych! PC-towy mogą liczyć na darmową aktualizację i DLC-kaTamer Adas | 22 października 2023, 07:10

Strzelanka studia Kruger & Flint Productions - Bloodhound doczekała się wydania wersji konsolowych, które ukażą się na początku 2024 roku, tymczasem nowa aktualizacja z nowościami zagości już za kilka dni! Czego się możemy spodziewać po nowościach?

Polskie niezależne studio zdecydowało się zaoferować graczom nową aktualizację, której jednym z celów było poprawienie systemu strzelania, zaoferowania jeszcze większej dawki zawartości oraz usprawnień graficznych. To wszystko ma spowodować, że fani otrzymają większą dawkę satysfakcji ze zmierzania się z kultem Astarotha.

Między innymi z tej okazji gracze mogą sięgnąć po tytuł już teraz, gdyż do 28 października produkcja jest dostępna ze specjalną aż 50% zniżką, obniżającą koszt zapoznania się z czerpiącą garściami staroszkolną strzelanką z apokaliptyczną wizją oraz wieloma potwornymi przeciwnikami, który przełożą się na sporą dynamikę oraz wysoki poziom trudności.

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż Kruger & Flint Productions zdecydowało się zaoferować również darmowy dodatek zatytułowany Juicy Retro Style!, dzięki czemu tytuł może nabrać pixelartowej stylizacji oprawy graficznej, zachowując pełną mroku wizję oraz kolorystykę. Konsolowcy doczekają się swojego wydania na początku przyszłego roku, gdy na rynku tytuł zagości na nowych konsolach PlayStation oraz Xbox Series.

Przeczytaj też:

 

W ramach szerszego pakietu zmian wprowadziliśmy sporo różnych mniejszych i większych ulepszeń i poprawek, dzięki którym Bloodhound smakuje teraz lepiej. Postanowiliśmy m.in. wprowadzić istotne korekty do poruszania się postacią oraz zmodyfikowaliśmy gunplay, by dawał on więcej radości z rozwalania na kawałki demonicznych istot. Rozszerzyliśmy także tło fabularne gry, dodając odpowiednie wstawki komiksowe – mówi CEO Kruger & Flint Productions, Rafał „Flint” Krzemiński.

Bloodhound zadebiutowało 18 lipca 2023 roku na komputerach osobistych. Wersje na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S ukażą się w pierwszym kwartale 2024.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners