Bogdan Boner: Egzorcysta, Netflix pokazał wideo zapowiedź czwartego sezonu serialu

lubiegrac newsy filmowe Bogdan Boner: Egzorcysta, Netflix pokazał wideo zapowiedź czwartego sezonu serialu
Bogdan Boner: Egzorcysta, Netflix pokazał wideo zapowiedź czwartego sezonu serialuAgata Dudek | 20 października 2023, 08:00

Egzorcysta, w dokładnie jego kontynuacja w wersji rysunkowej, animowany horror, w którym znajdziemy także wiele aspektów komediowych, serial o tytule Bogdan Boner: Egzorcysta zmierza na platformę Netflix w kolejnym, czwartym już sezonie. Serial został pokazany przez polski oddział platformy Netflix na zwiastunie. 

Bogdan Boner: Egzorcysta to kolejny tytuł jaki zobaczy światło dzienne na Netflix w październiku, wpisując się w klimat zbliżającego się Halloween. Platforma Netflix kontynuuje opowieść i egzorcyście, który nie należy do najbardziej miłych i nie pozbawionych wad osób. Ma natomiast dar pakowania się w kłopoty, ale skutecznie rozprawia się z demonami. 

O czym jest Bogdan Boner: Egzorcysta?

Fabuła Bogdan Boner: Egzorcysta skupia się na tytułowym Bogdanie Bonerze. Jak już wspominaliśmy jest kontynuacją Egzorcysty z roku 2017. Jest to mężczyzna, który nie stroni od alkoholu, jest samoukiem egzorcystą. W kolejnym, czwartym już sezonie, wraz ze swoja ekipą udaje się w bardzo odległe miejsca, do odległych krajów, by dotrzeć do fontanny młodości. Po drodze musi zmierzyć się z demonami, duchami i przeróżnymi paranormalnymi zjawiskami. 

Zapoznaj się również z: Top 10 seriali w tygodniu od 9 do 15 października, dostępnych na platformach streamingowych

Obsada Bogdan Boner: Egzorcysta

W obsadzie Bogdan Boner: Egzorcysta, w wersji dubbingowej: Bartosz Walaszek jako Bogdan Boner, David Boat jako Bogdan Boner, Alain Mesa, Katarzyna Kralewska-Walaszek, Tom Bromhead.

Odcinki Bogdan Boner: Egzorcysta

Serial  Bogdan Boner: Egzorcysta w czwartym sezonie liczy sobie podobną ilośc odcinków. Poprzednie trzy sezony to po 13, raczej krótkich odcinków. 

Sezony Bogdan Boner: Egzorcysta

Serial  Bogdan Boner: Egzorcysta dostępny jest, jak na razie w czterech sezonach. Na ten moment nie dysponujemy informacją czy produkcja będzie kontynuowana w kolejnych dcinkach, w nowym sezonie. 

Przeczytaj także: Top 10 seriali w tygodniu od 9 do 15 października, dostępnych na platformach streamingowych

Kiedy zadebiutuje Bogdan Boner: Egzorcysta?

Bogdan Boner: Egzorcysta zadebiutuje 31 października na platformie Netflix. Pozostałe sezony również dostępne na platformie. 

Zwiastun Bogdan Boner: Egzorcysta

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners