Boxing ring - Clash of Warriors to wspólny projekt Vivid Games i BoomBit

lubiegrac giełda Boxing ring - Clash of Warriors to wspólny projekt Vivid Games i BoomBit
Boxing ring - Clash of Warriors to wspólny projekt Vivid Games i BoomBitTamer Adas | 18 października 2023, 16:05

Vivid Games i BoomBit zdecydowały się oficjalnie zdradzić, że współpracują przy nowej grze Boxing ring - Clash of Warriors, która ma szansę okazać się sporym hitem. Czego się można spodziewać po tej projekcie? Jak poradzili sobie autorzy Real Boxing 2 w minionym kwartale?

Spólka Vivid Games S.A. zdecydowała się zdradzić, że w minionym, trzecim kwartale 2023 roku zanotowała przeszło 5 milionów złotych przychodów, pomimo panującego we wrześniu sezonowego spadku zainteresowania. Nie zabrakło także uwag odnośnie własnych działań oraz zainwestowania w najbardziej opłacalne kampanie pozyskiwania użytkowników.

Do wyniku -170 tysięcy złotych dołożyła się także kwestia wycofania się przez NCBiR dofinansowania na projekt znany jako Blast, w efekcie konieczne będzie urozmaicenie źródła dywersyfikacji swoich przychodów względem przyszłych strategii działania.

Jednym z projektów, który może pozwolić uzyskać ten efekt jest nowy tytuł realizowany wraz z BoomBit S.A., czyli casualowa gra Boxing ring - Clash of Warriors. Z drugiej strony Vivid zacieśnia współpracę z QubicGames po sporym sukcesie, jakim okazał się port Eroblast na Switchu. Dzięki współpracy z zespołem z branży FMCG przygotowany zostanie darmo endless runner bazujący na marce producenta z własnym, kreatywnym podejściem.

Zapoznaj się także z: Nowe Oferty tygodnia na Epic Games Store dostarczają nam sporo ciekawych zniżek na między innymi Spider-Many!

Sukcesywnie realizujemy kolejne kroki przedstawionej w kwietniu strategii. Pozyskane w minionych miesiącach partnerstwa biznesowe bardzo nas cieszą, jednak absolutnie nie zamierzamy na tym poprzestać” - podkreśla Piotr Gamracy, CEO Vivid Games. “Obok pozyskiwania kolejnych partnerów biznesowych, kluczowy pozostaje rozwój Real Boxing 3 i całego universum wokół gry. Wiem, że będzie to tytuł, którego wyniki mogą zwielokrotnić to czego dokonało Real Boxing 2. Dzięki doświadczeniu, które zbierzemy pracując nad grą dla partnera z branży FMCG łatwiej będzie nam wyjść poza świat cyfrowy także z Real Boxing 3. Premiera gry odbędzie się zgodnie z harmonogramem” - dodaje Gamracy.

Vivid Games S.A. obecne jest na parkietach Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners