Bright Fir Forest to darmowy dodatek do znakomicie przyjętej gry Tails of Iron! Redgie powraca do walki o swoje królestwo...

lubiegrac giełda Bright Fir Forest to darmowy dodatek do znakomicie przyjętej
Bright Fir Forest to darmowy dodatek do znakomicie przyjętej gry Tails of Iron! Redgie powraca do walki o swoje królestwo...Tamer Adas | 19 grudnia 2023, 23:50

Rozszerzenie Bright Fir Forest to zupełnie nowe i w dodatku darmowe rozwinięcie gry Tails of Iron, która doczekała się kolejnej przygody w niezwykłym świecie walecznych zwierzaków. Nadszedł czas, aby Redgie powrócił do walki o swoich dom...

Odd Bug Studio oraz United Label zdecydowały się zapowiedzieć, że fani Tails of Iron mają kolejny powód, aby powrócić do zabawy. Po raz kolejny młody Redgie stanie przed nie lada wyzwaniem, gdyż królestwo przez niego bronione napotyka na nowe zagrożenie.

Niebezpieczeństwo tym razem wywodzić się będzie z krainy wiewiórek, skąd wywodzą się liczne zagrożenia oraz niebezpieczeństwa. Nowa kampania to całe 13 zadań, z czego cztery to misje fabularne, natomiast pozostałe to aktywności poboczne.

Przeczytaj również: Czym jest i jak działa Aberracja chromatyczna w grach? - Kilka słów o znanej opcji graficznej

Śmiałków czeka nie tylko wyprawa do Zemku Drey, miejsca rodzinnego Wiewiórek, ale także przygotowane zostały liczne atrakcje w ramach Kreciej Areny. Dodatkowe kosmetyczne trafiają do świata, wraz z zupełnie nowymi utworami oraz osiągnięciami, związanymi z trzema wyzwaniami.

Nie zabrakło także zaskakującego zabiegu, gdyż dostępny wcześniej jedynie w ramach zestawu Crimson Knight, możemy obecnie sprawdzić zupełnie za darmo poprzez samodzielne wydanie.

Niezależne Tails of Iron ukazało się dwa lata temu, 17 września 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

United Label S.A. notowane jest na NewConnect.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners