Darmowa aktualizacja Broken Ranks Shadow of Hope wprowadza szereg nowości i urodzinowych niespodzianek!

lubiegrac news Darmowa aktualizacja Broken Ranks Shadow of Hope wprowadza
Darmowa aktualizacja Broken Ranks Shadow of Hope wprowadza szereg nowości i urodzinowych niespodzianek!redakcja | 27 stycznia 2024, 11:15

Oficjalnie Broken Ranks doczekało się udostępnienia darmowej aktualizacji Shadow of Hope, zapewniającej graczom sporą porcję atrakcji. Autorzy między innymi w związku z rocznicą gry, przygotowali pakiet niespodzianek oraz 

Whitemoon Games świętuje drugą rocznicę swojego izometrycznego MMORPG, Broken Ranks, wprowadzając znaczącą, darmową aktualizację o nazwie Shadow of Hope. Studio obchodzi to wydarzenie, rozdając tygodniowe konta premium i specjalne, urodzinowe skórki. Aktualizacja ta jest skierowana dla postaci na przynajmniej 55. poziomie i rozszerza główną linię fabularną gry, pozwalając graczom zgłębić dalsze losy bohaterów walczących o swoją ojczyznę.

Przeczytaj też:

 

Shadow of Hope zapewnia 7 nowych miejscówek, w tym Thalia Uniwersytecka i Thalia Okupowana, a także 17 nowych przeciwników, w tym trzech czempionów i bossa z Białej Dzielnicy. Dodano również nową instancję Heurokratosa oraz 5 legendarnych przedmiotów do zdobycia. Gracze mogą spodziewać się nowych zadań, codziennych questów i dynamicznego mini-wydarzenia na nowej lokacji.

Z okazji drugiej rocznicy gry, Whitemoon Games przygotowało specjalne atrakcje dla fanów MMORPG. Wszyscy, zarówno nowi, jak i powracający gracze, mogą skorzystać z 7 dni darmowego konta premium, wpisując kod promocyjny: SOH.

Dodatkowo, dostępna jest darmowa skórka zbroi “Kirys Heurokratosa”, która wizualnie nawiązuje do tematyki aktualizacji. Skórkę tę można odebrać w odświeżonym sklepie premium Broken Ranks.

Polski MMORPG Broken Ranks jest obecny na komputerach osobistych od 25 stycznia 2022 r.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners