Majowe aktualizacje Broken Ranks wprowadzą między innymi legendarne bronie!

lubiegrac news Majowe aktualizacje Broken Ranks wprowadzą między innymi legendarne bronie!
Majowe aktualizacje Broken Ranks wprowadzą między innymi legendarne bronie!Tamer Adas | 7 maja 2024, 12:05

Oficjalnie potężne Bronie legendarne goszczą w Broken Ranks, dzięki czemu gracze mają okazję do zapoznania się z nowym zestawem cennych narzędzi! Czego gracze mogą się spodziewać po nowej aktualizacji, dostarczającej szereg niespodzianek?

Zupełnie nowe, potężne przedmioty dominują najnowszą aktualizację zaserwowaną przez studio Whitemoon Games. W ramach rozwoju gry Broken Ranks, fani mogą liczyć na zupełnie nowy próg epickiego wyposażenia, które spowoduje, że rozwijane postacie staną się jeszcze potężniejsze.

Poprzez współtworzone przez społeczność dawki treści, tym razem pojawia się opcja ulepszenia epickich broni na poziom legendarnych, wyróżniających się swoim wyglądem oraz potężną dawką mocy. Wraz z nimi przyszykowane zostały pakiety pomniejszych poprawek.

Przeczytaj też:

 

Wiele pracy włożono w poprawienie ogólnych doświadczeń, zwiększenie komfortu oraz wprowadzeniem w życie odpowiedniej porcji szlifów czy poprawek, które czynią zabawę atrakcyjniejszą.

Na swojej stronie autorzy dzielą się historiami stojącymi za projektowaniem oraz opracowywaniem epików, a także zadbano o specjalną rozpiskę wydarzeń w grze, które będą pojawiać się w tym miesiącu.

Polski MMORPG Broken Ranks jest obecny na komputerach osobistych od 25 stycznia 2022 r.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners