Bug Academy dziś zaliczy premierę na PC. Wersja na NSH już w...

lubiegrac news Bug Academy dziś zaliczy premierę na PC. Wersja na NSH już w...
Bug Academy dziś zaliczy premierę na PC. Wersja na NSH już w...Tamer Adas | 14 stycznia 2020, 00:20

Polska gra Bug Academy w dniu dzisiejszym zaliczy swoją premierę, dzięki czemu gracze będą mogli zręcznościowo pobawić się uroczymi muchami.
 
Już od dziś zainteresowani gracze będą się mogli wcielić w grupę much, które przechodzą szkolenie, które spróbują pokonać także świetliki, pszczoły czy komary. W ramach rozgrywki spodziewać się możecie licznych poziomów wypełnionych wyzwaniami do podołania.
 
Gra Igrek Games stawia na sporo zabawy chaosem oraz zniszczeniem, chociaż nie będzie brakować zadań, w których będziemy się starali coś zbudować, starając się przy okazji zmierzyć z fizyką wielu małych istotek na raz.
 
Produkcja wydawana przez Gaming Factory S.A. oraz Ultimate Games S.A. ma zapewnić nam sporo atrakcji takich jak łapanie duchów, malowanie obrazów, a nawet wystrzelenie rakiety w przestrzeń kosmiczną!
 
 
- Bug Academy pozwala na sterowanie owadami, a nawet całymi ich chmarami. Celem jest jak najlepsze lub najszybsze wykonanie zadań. Rozgrywka jest szybka i intensywna. Co ważne, zdecydowana większość elementów wyróżnia się interaktywnością – można je niszczyć, przesuwać czy chwytać. Różnorodne są też same owady, bo każdy gatunek ma specjalne zdolności – mówi twórca gry, Jacek Perzanowski.
 
- W Bug Academy gracze znajdą bardzo interaktywny świat, pełną uroku oprawę graficzną oraz autorską i pełną owadzich brzmień ścieżkę dźwiękową. Wszystko to jest przesycone lekkim humorem oraz poczuciem radosnego chaosu, co powinno przypaść do gustu zarówno młodszym, jak i starszym graczom – dodaje Jacek Perzanowski.
 
Bug Academy ma dziś premierę (tj. 14 stycznia 2020 roku) na komputerach osobistych. Wersja na Nintendo Switch ukaże się w I kwartale 2020 roku.
 
 
Ultimate Games S.A. jest jednym z kilku wydawców obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners