Bureau of Contacts, kooperacyjny horror sterowany sztuczną inteligencją na zwiastunie, z wstępną datą premiery

lubiegrac news Bureau of Contacts, kooperacyjny horror sterowany sztuczną
Bureau of Contacts, kooperacyjny horror sterowany sztuczną inteligencją na zwiastunie, z wstępną datą premieryAgata Dudek | 31 marca 2024, 18:00

Kooperacyjny horror stworzony dla maksymalnie czterech graczy, napędzany sztuczną inteligencją, w której wcielamy się w badaczy zjawisk paranormalnych, o tytule Bureau of Contacts ma już wstępną datę premiery. W opowieść o duchach, które reagują na nasze zachowanie, zagramy już tego lata, we wczesnym dostępie. Zanim się to jednak stanie, twórcy prezentują zapowiedź gry, w postaci zwiastuna. 

Bureau of Contacts to gra stworzona i wydana przez ukraińskiego studio MIROWIN, które zdecydowało się udostępnić swój projekt graczom we wczesnym dostępie, już w czerwcu. Jest to kooperacyjna, sieciowa przygodówka w stylu horroru ze zjawiskami nadprzyrodzonymi, dokładnie z duchami, stworzona na silniku Unreal Engine 5, od studia, które jako pierwsze na terenie poradzieckim wydało grę na wirtualną rzeczywistość. Teraz udostępni tytuł, w której kluczową rolę odgrywa AI. 

Zapoznaj się także z: Pingwin, HBO Max prezentuje zwiastun spin-offu Batmana, kolejnej produkcji w uniwersum DC

Bureau of Contacts to klasyczny horror, ale napędzany sztuczną inteligencją, i przeznaczony do rozgrywki sieciowej, wieloosobowej, od 1 do 4 graczy. Przejmujemy w nim kontrolę nad agentami pracującymi w agencji zajmującej się badaniem zjawisk paranormalnych, czyli osobami zajmującymi się kontaktem z duchami. W grze duchem zarządza jednak sieć neuronowa, która zmienia się w zależności od tego jakie działania, czy bardziej jakie słowa wypowiedzą gracze. 

Przeczytaj również:

 

 

Sieć neuronowa w tej grze jest szkolona do zabijania, kontroluje ducha, więc należy uważać co się mówi. Tworzy to rodzaj scenarzysty rozgrywki, a gracz może kontaktować się z duchem, ze zjawiskiem nadprzyrodzonym, z paranormalną siłą, która mu odpowie. Jednocześnie w zabawie stale zmienia się otoczenie, układ pomieszczeń, które są generowane losowo, poprzez ręcznie tworzone bloki. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na Steam. Data premiery przewidziana jest na czerwiec, we wczesnym dostępie. Dokładna data nie została podana. 

Karta Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456789
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners