Burnout Paradise Remastered w tym roku na Nintendo Switch!

lubiegrac news Burnout Paradise Remastered w tym roku na Nintendo Switch!
Burnout Paradise Remastered w tym roku na Nintendo Switch!Tamer Adas | 29 marca 2020, 16:00

Burnout Paradise Remastered oficjalnie doczekało się potwierdzenia okresu premierowego na Nintendo Switch. Co zaoferuje na wydanie na ten sprzęt?
 
Podczas ostatniego Nintendo Direct livestream dowiedzieliśmy się, że na konsolkę Wielkiego N trafi odświeżony klasyk z wydawniczego portfolio Electronic Arts - Burnout Paradise Remastered.
 
Wydawca potwierdził, że jeszcze w tym roku pozycja ta będzie dostępna, dzięki czemu fani będą mogli wszędzie zabrać ze sobą dedykowane wydanie klasyka zręcznościowe ścigania.
 
 
Remastered zagwarantuje nam specjalnie dostosowaną, ulepszoną oraz zoptymalizowaną wersję funkcjonującą w płynnych 60 klatkach na sekundę. W takich warunkach przemierzania Paradise City z jego licznymi atrakcjami.
 
Burnout Paradise na Switchu dostarczy nam pełną zawartość mającą zagwarantować nam liczne dodatki i pakiety DLC takie jak: Gliniarze i Bandyci, Wozy kultowe, Motocykle z Burnout i Big Surf Island.
 
Fani ścigania się z innymi nie muszą się obawiać, ponieważ zaimplementowany zostanie znany tryb wieloosobowy z licznymi wyzwaniami, wybitną rywalizację i szybkość wraz z setkami nowych doznań.
 
- Chcemy dać graczom większy wybór, dostarczając im ulubione gry na platformy, na których chcą grać - powiedział Steve Pointon, Senior Vice President, EA Partners. - Burnout Paradise Remastered to wysokooktanowe, pełne szalonej akcji przeżycia dla nowej generacji graczy z Nintendo Switch, którzy wkrótce będą mogli doświadczyć emocji płynących z gry wyścigowej z otwartym światem w dowolnym miejscu i czasie. -
 
Burnout Paradise Remastered zadebiutuje na Nintendo Switch w 2020 roku. Dostępne są wydania na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners