Bus Fix 2019 i Redneck Skeet Shooting zagoszczą na Nintendo Switch

lubiegrac news Bus Fix 2019 i Redneck Skeet Shooting zagoszczą na Nintendo Switch
Bus Fix 2019 i Redneck Skeet Shooting zagoszczą na Nintendo SwitchTamer Adas | 30 czerwca 2019, 18:05

Bus Fix 2019 i Redneck Skeet Shooting to dwie nowe produkcje zmierzające na konsolkę Nintendo Switch, gdzie sprawdzić będzie można zapoznać się z oboma.
 
Ultimate Games S.A. zaprezentowało dwie produkcje ze swojego portfolio - Redneck Skeet Shooting oraz Bus Fix 2019, które na początku lipca 2019 roku zagoszczą na Nintendo Switch.
 
Redneck Skeet Shooting to zręcznościowa produkcja pozwalająca nam się wcielić w tytułowego bohatera, który gdzieś na odludziu będzie posługiwał się swoją bronią podczas treningu. Produkcja ekipy Mad Gamesmith ma zapewnić nam ładną grafikę kreskówkową, proste sterowanie oraz atrakcyjną rozgrywkę.
 
 
Bus Fix 2019 to zupełnie inna produkcja stawiająca na naprawdę autobusów wraz z zachowaniem przy nich charakterystyki, wyjątkowości oraz dokładności odwzorowania rzeczywistości. Te będzie można realizować poprzez rozbudowaną rozgrywkę, której towarzyszy duża dawka atrakcji, w tym 6 rodzajów autobusów czy przeszło 50 różnych części.
 
Bus Fix 2019 ma mieć premierę 3 lipca 2019 roku, natomiast Redneck Skeet Shooting pojawi się 1 lipca 2019 roku.
 
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners