Call of Duty Black Ops 6 nadciąga! Powoli rusza kampania marketingowa nowej odsłony!

lubiegrac news Call of Duty Black Ops 6 nadciąga! Powoli rusza kampania marketingowa nowej odsłony!
Call of Duty Black Ops 6 nadciąga! Powoli rusza kampania marketingowa nowej odsłony!Tamer Adas | 23 maja 2024, 14:15

Oficjalnie w sieci oraz... w Nowym Jorku rozpoczyna się kampania marketingowa Call of Duty Black Ops 6! Nowa odsłona zaczyna być prezentowana przez Activision Blizzard oraz Xboxa, wykonując kolejne kroki w stronę ku wielkiemu ujawnieniu oraz prezentacji zmian, ulepszeń i ogólnego pomysłu na przyszłość całej marki.

W sposób zaskakująco zsynchronizowany w sieci zaczynają pojawiać się materiały, które mają być początkiem kampanii marketingowej Treyarch i Activision Blizzard oraz ich najnowszej gry Call of Duty Black Ops 6. Wiele wskazuje na to, że faktycznie poprzez swoje formalne i nieformalne źródła rozpoczęto pierwsze działania.

Wystartowała specjalna strona The Truth Lies, w Nowym Jorku pojawił się czarno-biało-pomarańczowe plakaty z podobnym przesłaniem, a informatorzy z platformy X nagle się uaktywnili z szeregiem plakatów, śladów czy dedykowanych materiałów bardzo wysokiej jakości.

Przeczytaj również:

 

Ewidentnie wspólnymi siłami budowana jest atmosfera wielkiego święta, które wobec branżowej nijakości faktycznie może przyciągnąć uwagę przynajmniej części graczy. Wydawcę jednak należy docenić za to, jak potrafi skutecznie działać, tworząc tego typu szum praktycznie w kilka godzin z licznych zaprzyjaźnionych źródeł.

Przy okazji tych działań dowiedzieliśmy się w zasadzie już na 100%, że będziemy mieli do czynienia po prostu z Black Ops 6. Wydawało się, że ponownie pojawi się jakiś podtytuł, ale... być może ten też zostanie później ogłoszony. Na tę chwilę jest prosto i jasno, a przy tym cyklu chyba sama liczba nie wpłynie negatywnie na uzyskiwane rezultaty sprzedażowe.

Call of Duty Black Ops 6 ma rzekomo zadebiutować 25 października 2024 r. Gra nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, to nastąpi najpewniej podczas Xbox Games Showcase 2024.

 

 

 

 

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners