Call of Duty Modern Warfare 2 reboot otrzyma tryb hardcore! Ta funkcja pojawi się razem z 2. sezonem

lubiegrac news Call of Duty Modern Warfare 2 reboot otrzyma tryb hardcore
Call of Duty Modern Warfare 2 reboot otrzyma tryb hardcore! Ta funkcja pojawi się razem z 2. sezonemMaciej Gaffke | 24 stycznia 2023, 15:00

Infinity Ward potwierdziło w mediach społecznościowych, że razem z 2. sezonem w Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się tryb Hardocre w grze wieloosobowej. Resztę szczegółów twórcy mają ujawnić w tym tygodniu.

Nadchodzący 2. sezon przyniesie m.in. tryb hardcore. Według dostępnych informacji zadebiutuje on już 15 lutego. Infinity Ward przekazało również, że wszystkie jego szczegóły zostaną ujawnione w tym tygodniu na blogu twórców.

Tryb hardcore oznacza bardziej realistyczne zmagania dla graczy, czyli zmniejszone zdrowie, skromniejsze informacje dostępne na ekranie, a także rany po strzale w kolegów z drużyny. Aktualnie gra oferuje zbliżony tryb, jednak nie jest to to samo, co w poprzednich odsłonach Call of Duty.

Zapoznaj się także z: Koncert zagranicznego rapera The Kid LAROI już za cztery dni odbędzie się w Fortnite!

Czego jeszcze można spodziewać się po 2. sezonie? Wcześniej Infinity Ward także zdradziło, że znajdzie się w nim tryb DMZ, nowe misje czy nowa Strefa Wykluczenia. Aby dowiedzieć się więcej konkretów należy poczekać na udostępnienie wspomnianego artykułu blogowego od twórców.

Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutowało 28 października 2022. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/cod-modern-warfare-2-will-bring-back-hardcore-mode-with-season-2-update-devs-confirm/1100-6510776/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners