Nie tylko o Resident Evil 4 remake... czas na kolejny Capcomowy pokaz! - Capcom Spotlight: Marzec 2023

lubiegrac news Nie tylko o Resident Evil 4 remake... czas na kolejny Capcomowy
Nie tylko o Resident Evil 4 remake... czas na kolejny Capcomowy pokaz! - Capcom Spotlight: Marzec 2023Tamer Adas | 9 marca 2023, 23:30

Nadszedł czas na kolejne, już ostatnie dzisiejszego wieczora wydarzenie - [EVENT], w ramach którego... nie zadzieje się na wiele. Na pocieszenie możemy jednak zapowiedzieć, że doczekamy się kolejnych materiałów z Exoprimal oraz wyczekiwanego Resident Evil 4 remake!

Czas na kolejny [EVENT]

Kolejne dzisiejszego wieczora wydarzenie właśnie się rozpoczyna, oferując tym razem możliwość zapoznania się przez graczy z nowymi materiałami z nadchodzących produkcji firmy Capcom. Autorzy zapowiedzieli kilka produkcji, które... nie zapowiadają się na żadne super mega hity.

Niemniej planowane jest udostępnienie nowych materiałów z dziwnego... Exoprimal z jego wielkimi dinozaurami. Planowane jest także ponownie zaprezentowanie Resident Evil 4 remake. Premiera drugiej z produkcji jest już nieodległa, nastąpi za kilkanaście dni, zatem jest to dobry czas, aby ją ponownie pokazać.

Być może doczekamy się zapowiedzi udostępnienie na przykład wersji demonstracyjnej, jak miało to miejsce między innymi przy okazji promocji RE Village, jednakże to jedynie moje spekulacje. Nic w tej dziedzinie nie wiemy na pewno.

Przeczytaj też: The Super Mario Bros. Movie Direct właśnie startuje! Nintendo i Universal zaprezentują ostateczny zwiastun animacji!

Mega Man Battle Network Legacy Collection, Monster Hunter Rise: Sunbreak czy Ghost Trick: Phantom Detective większych emocji zapewne nie wzbudzą, ale pozostaje mieć nadzieję na to, że autorzy dostarczą fanom tych produkcji niezłej materiały oraz jeszcze lepsze gry.

Transmisja z [EVENT]

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners