Car Detailing Simulator na Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S

lubiegrac news Car Detailing Simulator na Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S
Car Detailing Simulator na Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series STamer Adas | 29 października 2023, 10:10

Oficjalnie symulator Car Detailing Simulator w ostatnich dniach zaliczył premierę na konsolach Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

27 października doszło do premiery nowego wydania gry Car Detailing Simulator, dzięki czemu gracze mogą zapoznać się z tytułem Games Incubator, oferującym możliwość zajęcia się handlem samochodami, opieką nad nimi oraz działaniami, które pozwolą nam uzyskać spory zysk.

Przeczytaj też:

 

Renowacja, naprawy, czyszczenie oraz ogólna konserwacja to jedynie cześć działań, z pomocą których jesteśmy w stanie wykonać, aby ostatecznie uzyskać najlepszą możliwą cenę.

Wraz z postępami jesteśmy w stanie pozyskać środki umożliwiające ulepszenie warsztatu, rozwinięcie możliwości oraz szansę na zwiększenie szans i roli naszego przedsiębiorstwa, uzyskując jednocześnie liczne, nowe zlecenia.

Jednocześnie autorzy zdecydowali się także potwierdzić, że wydanie na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5 zagoszczą w późniejszym terminie w 2023 roku.

Car Detailing Simulator to gra ze sporą dawką realizmu, która pozwala na zajęcie się czyszczeniem i renowacją przeróżnych samochodów – od starych po całkiem nowoczesne modele. Temat odnawiania pojazdów został tutaj potraktowany z dużym przywiązaniem do szczegółów i w sposób kompleksowy. Gra zapewnia przy tym długie godziny spokojnej zabawy, która może przypaść do gustu nie tylko fanom motoryzacji – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Car Detailing Simulator trafiło na Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S dwa dni temu, 27 października tego roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners