CD Projekt RED zapowiedziało Nocny Stream! Odbędzie się on tuż przed premierą aktualizacji next-gen dla Wiedźmina 3

lubiegrac giełda CD Projekt RED zapowiedziało Nocny Stream! Odbędzie się
CD Projekt RED zapowiedziało Nocny Stream! Odbędzie się on tuż przed premierą aktualizacji next-gen dla Wiedźmina 3Maciej Gaffke | 10 grudnia 2022, 12:12

CD Projekt RED mocno przygotowuje się do wypuszczenia, wyczekiwanej przez fanów, aktualizacji Wiedźmina 3. Twórcy gry zapowiedzieli wczoraj, że przed jej oficjalnym udostępnieniem ruszy specjalny stream. Jeszcze nie wiadomo, co konkretnie będzie w nim omawiane.

Zbliża się moment premiery aktualizacji next-gen, więc CD Projekt RED dostarcza nam coraz więcej ciekawych wiadomości. Jedną z nich jest Nocny Stream, który ruszy 13 grudnia o godzinie 21.30 polskiego czasu na Twitchu. Poprowadzi go Amelia "Lilayah", Paweł Burza oraz Alicja Kozera.

Zapoznaj się także z: Gry w świecie Wiedźmińskim przybiorą na sile w przyszłych latach. Jak jednak ukształtowało się to grono dotychczas?

W mediach społecznościowych Wiedźmina pojawił się wczoraj wpis, który jest stylizowany na wiadomość od Jaskra. Nie zawiera żadnych szczegółowych informacji o treści programu, ale zapowiedziano koncert prawdziwych emocji. Można się jedynie domyślać, że prowadzący przekażą widzom kolejną porcję ciekawostek związanych z aktualizacją.

Warto dodać, że CD Projekt RED opublikowało również mapę świata z godzinami, w jakich ukaże się aktualizacja do nowej generacji. Uwzględniono w niej także różne platformy, w Polsce next-gen będzie wypuszczony najpierw na konsole PlayStation (o północy), a potem na komputery osobiste i Xbox (1 w nocy).

Aktualizacja next-gen dla Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się 14 grudnia.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners