CD Projekt RED North America wzmacnia skład do przygotowania Cyberpunk Orion

lubiegrac giełda CD Projekt RED North America wzmacnia skład do przygotowania Cyberpunk Orion
CD Projekt RED North America wzmacnia skład do przygotowania Cyberpunk OrionTamer Adas | 7 lutego 2024, 06:00

Oficjalnie amerykański i kanadyjski oddział CD Projekt RED North America wzmacnia skład, który będzie miał na celu przygotowanie Cyberpunk Orion. Doświadczenie weterani dołączają do zespołu, który będzie się starał zmazać niesmak, jaki wiązał się z premierą C2077. Kto spróbuje się podjąć tego zadania?

Północnoamerykańskie oddziały CD Projekt RED doczekały się wzmocnienia, dzięki czemu doświadczeni deweloperzy oraz eksperci staną na czele zespołów odpowiedzialnych za przygotowanie kolejnego Cyberpunka. Studio zdecydowało się pochwalić, kto będzie się zajmował przygotowaniem wyczekiwanej kontynuacji.

Za projekt w sporej mierze odpowiadać będą autorzy Cyberpunka 2077 oraz rozszerzenia Phantom Liberty w postaci Pawła Sasko, Igora Sarzyskiego, Gabriela Amatangelo oraz Andrzeja Stopy, Sarah Grummer oraz Kacprów Niepokólczyckiego i Kościelińskiego. 

To właśnie oni będą mogli liczyć na wsparcie tak doświadczonych autorów jak Dan Hernberg (Amazon Games, Blizzard Entertainment, Pannic Buttom), Alan Vilani (WB Games), Anna Megill (współpraca z Arkane, Remedy czy Massive), Ryan Barnard (Ubisoft IO Interactive, Massive), czy Alexander Freed (współpraca z BioWare, FoxNext, Wizards of the Coast).

Grupa CD Projekt S.A. ewidentnie będzie się starać uzyskać silną ekipę weteranów, która będzie dysponować odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem, aby podołać wyzwaniu, oczekiwaniom oraz zrealizowaniu wizji, którą nieco zagubiono przy okazji realizowania pierwszej odsłony.

Projekt Cyberpunk Orion nie ma daty premiery, ani platform docelowych.

CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt S.A.) jest jedną z największych notowanych spółek na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20 oraz w dedykowanym indexie WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners