Cenega została dystrybutorem Ubisoftu w Polsce oraz we wszystkich państwa Grupy Wyszehradzkiej!

lubiegrac giełda Cenega została dystrybutorem Ubisoftu w Polsce oraz we wszystkich państwa Grupy Wyszehradzkiej!
Cenega została dystrybutorem Ubisoftu w Polsce oraz we wszystkich państwa Grupy Wyszehradzkiej!Tamer Adas | 23 maja 2023, 23:50

Dzisiejszego popołudnia dowiedzieliśmy się, że Cenega S.A. została oficjalnym dystrybutorem gier francuskiego Ubisoftu nie tylko w Polsce, ale także na terenie wszystkich państw z Grupy Wyszehradzkiej!

Zmiany w Ubisoftie także w Polsce

Po zamknięciu polskiego oddziału Ubisoftu ostatecznie doszło do sporej zmiany, w wyniku której oficjalnie dystrybutorem gier francuskiego producenta oraz wydawcy została Cenega S.A., która tę rolę pełnić będzie również na Węgrzech, Słowacji oraz w Czechach. To właśnie ta spółka będzie odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek pudełkowych propozycji tak wyczekiwanych jak Assassin's Creed Mirage czy mające dalej problemy Skull and Bones.

Zapoznaj się również z: Kim był Joker? Oto prawdziwe imię największego przeciwnika Batmana! Która wersja jest faktyczną? Jak się nazywa?

Sytuacji tej można było się spodziewać po ostatnich wydarzeniach oraz kłopotach znanej korporacji, która zdecydowano się nawiązać współpracę z Cenegą, mogącą się pochwalić kolejnymi mocnymi tytułami w portfolio, które przecież już teraz obejmuje hiciory SEGI, CD Projektu RED, 2K Games o Rockstarze czy Bandai Namco oraz Capcomie nie wspominając.

To także sprawia, że ponownie nasz rodzimy rynek nieco się zmniejsza jeżeli chodzi o ilość podmiotów, które na nich funkcjonują samodzielnie. To niestety obrazuje aktualną sytuację rynku pudełkowego, który zwyczajnie wymaga tego typu zabiegów, aby nie generować ze sobą wyraźnie wyższych kosztów. Pytanie jednak brzmi, jak dalej będzie się prezentować sytuacja...

Nadchodzące gry Ubisoftu

Cenega S.A. o współpracy z Ubisoftem

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z perspektywy współpracy dystrybucyjnej przy tak uznanych markach, jak gry z portfolio firmy Ubisoft – powiedział Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners