CES 2018 - Jakie modele zabrał ze sobą TCL? Kilka ciekawych modeli...

lubiegrac news CES 2018 - Jakie modele zabrał ze sobą TCL? Kilka ciekawych modeli...
CES 2018 - Jakie modele zabrał ze sobą TCL? Kilka ciekawych modeli...Tamer Adas | 11 stycznia 2018, 08:05

Trzeci największy globalny producent telewizorów, firma TCL przedstawiła swoją ofertę na rok 2018. Czego możemy się spodziewać?
 
Na targach mieliśmy okazję ujrzeć najnowsze modele telewizorów, wśród których znajdziemy między innymi model QLED Xess X6 zapowiedziany jeszcze przy okazji ostatniej edycji targów IFA 2017 w Berlinie. W Las Vegas mogliśmy zobaczyć także nowe urządzenia smart TV z linii P6 oraz C76.
 
- W debiutujących dziś produktach znalazły się najważniejsze i najbardziej dynamiczne technologie, które stymulują rozwój całej branży i cały czas umacniają pozycję TCL w czołówce globalnych producentów inteligentnych odbiorników i dostawców aplikacji internetowych – powiedział Tomson Li, Prezes TCL. - Rok 2017 był dla TCL niezwykle udany. Co więcej, z dużą pewnością prognozujemy, że rok 2018 będzie dla nas równie korzystny na całym świecie - dodał Prezes.
 
Wspomniany QLED Xess X6 już na miejscu doczekał się prestiżowej nagrody za świeże pomysły oraz innowacyjność. 85 cali, wysoka jakość obrazu (3200 Picture Performance Index) oraz zastosowanie technologii Quantum Dot, HDR Premium 1500, Local Dimming robią wrażenie nie tylko na papierze, ale także na żywo. Do takich wysokich parametrów należy również dodać częstotliwość odświeżania na poziomie 100Hz. O Quantum Dot pisaliśmy w tym miejscu, w związku z czym tym razem kilka słów o HDR Premium 1500, która oferuje kilka zalet do wyświetlania scen - jaśniejszych i lepszy kontrast oraz żywsze barwy. 
 
TCL nie zapomniał w swoim flagowcu także o dźwięku, który otrzymał standard Dolby Atmos, co nikogo nie może dziwić, gdyż zastosowano tutaj system JBL z 12-kanałowym systemem otaczającego dźwięku przestrzennego generowanego w systemie 7.1.4. Dzięki temu możemy także dekodować dźwięk DTS oraz odbiór poprzez Bluetooth. Nad wszystkim czuwać będzie system operacyjny Android 7.0 Nougat z wielkimi pokładami treści z biblioteki aplikacji.  

Plany TCL na 2018 rok

 
Oferta obejmuje także telewizory z linii C76, które mają stawiać na nowoczesność oraz kosmopolityczne trendy oparte o rozdzielczość 4K i rozwiązania takie jak Wide Color Gamut, HDR Pro razem z Smart HDR. W Wyposażeniu znajdzie się także soundbar JBL oraz system DTS Premium Sound. TCL ponownie postawiło na sprawdzony system Android 7.0 Nougat i design 360 stopni. 
 
Linia P6 to zupełna nowość, która skierowana jest ku młodym osobom i ich odmiennych trendach oraz potrzebach. Rozdzielczość 4K, technologie Wide Color Gamut, HDR Pro i Smart HDR oraz niezwykły design z niezwykłym profilem oraz ramką o szerokości 5 mm. Za treści i obsługę odpowiadać będzie system Android 7.0 Nougat. 
 
Na miejscu znaleźć możemy także najcieńszy model również korzystający z Quantum Dot (z bezpośrednim podświetleniem), którego ścieżka optyczna podświetlenia ma jedynie 3,9 mm, a szerokość to 9,9 mm. Artystyczne wrażenia oraz jakość obrazu mają iść ramię w ramię łącząc w sobie styl oraz artystyczność. 
 
TCL prezentuje ofertę produktową na stoisku numer 12929 (Hala Główna), na Targach Elektroniki Użytkowej (CES), które odbywają się w dniach 9-12 stycznia 2018 roku w Centrum Kongresowym w Las Vegas. 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze [2]:
avatar Mariusz
dodano: 2018-01-12 12:43:55

Dzisiejsze telewizory to na kilka lat są skręcone, kiedyś to był sprzęt na kilkanaście lat.

avatar TOM3K
dodano: 2018-01-11 08:51:56

Dla mnie to zaskoczenie, że firma o której prawie nie słyszałem jest trzecim producentem na świecie. Chyba, że pod nią kryją się jakieś

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners