Chcielibyście sprawdzić EVERSPACE 2? Twórcy udostępniają wcześniej grę z pewnym, mocnym ale...

lubiegrac news Chcielibyście sprawdzić EVERSPACE 2? Twórcy udostępniają
Chcielibyście sprawdzić EVERSPACE 2? Twórcy udostępniają wcześniej grę z pewnym, mocnym ale...Tamer Adas | 2 grudnia 2020, 22:55

EVERSPACE 2 w związku z Cyberpunk 2077 przesunęło się w kalendarzu, jednakże twórcy zdecydowali się na jeden, niezbyt miły i atrakcyjny wyjątek....
 
Niedawno studio ROCKFISH Games zapowiedziało, że w związku z kolejnym przeniesieniem daty premiery Cyberpunka 2077, przenosi datę Wczesnego Dostępu gry na Steam, który ma nastąpić w przyszłym roku.
 
Tymczasem nowe wieści są tego zaprzeczeniem, stanowiąc nieco niesmaczną i nieco nieuczciwą decyzję, wobec wcześniejszych zapewnień. Otóż jak się okazuje, niektóre zainteresowane grą osoby będą się mogły z nią zapoznać za pośrednictwem... Google Stadia.
 
Tak, poprzez usługę strumieniową dostępną w wybranych krajach, można obecnie zapoznać się z projektem, tuż przed jego oficjalnym wejściem na komputerach osobistych, poprzez wspomniany Wczesny Dostęp.
 
 
Grę można sprawdzić poprzez abonament Pro lub poprzez opłatę wynoszącą niecałe 30 euro. Tytuł na początku 2021 roku, doczeka się wprowadzenia, pełnego, natywnego 4K.
 
Ruch ten z pewnością finansowo może się bronić, jednakże jego wykonanie jest... no niestety dość słabe, w wyniku czego fani oczekujący na tytuł mogą się czuć nieco oszukani. Niemniej wielu i tak nie może zagrać, zatem jest to dla nich lekkie pocieszenie....
 
EVERSPACE 2 ukaże się w 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners