Chernobylite zagości później na konsolach, EVERSPACE 2 z wersją demo, a Klabater organizuje emisję akcji serii E - Krótkie Info

lubiegrac news Chernobylite zagości później na konsolach, EVERSPACE
Chernobylite zagości później na konsolach, EVERSPACE 2 z wersją demo,  a Klabater organizuje emisję akcji serii E - Krótkie InfoTamer Adas | 26 sierpnia 2021, 10:10

Chernobylite zagości później na konsolach, EVERSPACE 2 z wersją demo,  a Klabater organizuje emisję akcji serii E. Więcej w Krótkie Info!

All in! Games oraz The Farm 51 ogłosiły, że dopiero 28 września gracze będą się mogli zaznajomić z konsolową wersją Chernobylite.

W All in! Games zawsze wyznaczamy sobie wysokie standardy dla każdej z naszych premier i jesteśmy bardzo zadowoleni z gier, które wydaliśmy w tym roku. Takie też standardy stosujemy dla Chernobylite i w związku z tym postanowiliśmy nieco opóźnić wydanie tego tytułu, aż do rozwiązania nieprzewidzianych problemów z buildem na konsole – powiedział Piotr Żygadło, prezes zarządu All in! Games. - Chcemy mieć pewność, że wszystkie realizowane przez nas projekty trafiają na rynek w jak najlepszej jakości i przesunięcie konsolowej daty premiery Chernobylite o kilka tygodni pozwoli nam to osiągnąć. Bardzo prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, byśmy mogli w najbliższym czasie dopracować nasz produkt. -

Chernobylite to owoc naszej ciężkiej pracy i zaangażowania, a pozytywny odbiór gry przez graczy i krytyków zrobił na nas duże wrażenie - powiedział Wojciech Pazdur, dyrektor produkcji w The Farm 51. - Mamy pełne zaufanie, że All in! Games robi wszystko co w ich mocy, by konsolowe wydanie Chernobylite było udane. Niestety, opóźnienie jest konieczne, by sprostać oczekiwaniom fanów. -

 

ROCKFISH Games ogłosiło, że Everspace 2 doczekało się wypuszczenia darmowej wersji demonstracyjnej, dostępnej do sprawdzenia.

 

W NBA 2K22 pojawia się nowość w postaci regularnie wprowadzanych nagród w trybie Seasons, stawiając na sporą dawkę świeżości!

 

Zapoznaj się również z: The Town of Light, przygodowy horror dostępny w pięknej, mrocznej wersji Black Label

 

The Hand of Merlin doczekało się trzeciej aktualizacji znanej jako A New Evil, wprowadzającej do rozgrywki mnóstwo różnorakich potworów w tym... Bazyliszka!

 

Wystartowały zamknięte beta testy gry Hell Let Loose na PlayStation 5, gdzie gracze mogą się zapisać oraz spróbować swoich sił z tę ciekawą, realistyczną strzelanką.

 

Oficjalnie we wtorek na rynku zagościło Aliens: Fireteam Elite, kolejna propozycja o mierzeniu się z obcymi z rodziny znanych i na swój sposób kochanych Ksenomorfów.

To było niesamowite uczucie móc przywrócić do życia uniwersum Obcego. Nie możemy się doczekać, gdy gracze stworzą swoją drużynę i doświadczą naszej gry - mówi Craig Zinkievich, prezes Cold Iron Studios. - Niezależnie czy jesteś fanem uniwersum, strzelanek lub gier kooperacyjnych, przygotuj się na walkę jakiej jeszcze nie doświadczyłeś. -

Jesteśmy podekscytowani tym, że gracze mogą rozpocząć już swoją misję na planecie LV-895 i odkryć jej straszne tajemnice - mówi Josh Valensi, producent wykonawczy z 20th Century Games.  - Cold Iron Studios stworzyło niesamowite doświadczenie z uniwersum Obcego, które prezentując oddział kolonialnych marines stawiających czoła przytłaczającemu zagrożeniu ze strony Ksenomorfów, pozwala poczuć dreszcz emocji. -

 

Przeczytaj także: Serin Fate, przygodowa gra RPG wychodzi z Wczesnego Dostępu na platformie Steam

 

Klabater wystartował z emisją akcji E, w ilości 1 miliona. W ten sposób spółka chce pozyskać 4 miliony złotych na rozwój studia oraz wyprodukowanie Crossroads Inn 2.

 

The Shapeshifter 2 oficjalnie zmienia na... Game Boya, co zasługujemy niestrudzonej ekipie GreenBoy Games.

 

W Hunt Showdown pojawiło się nowe wydarzenie Light the Shadow, wprowadzającego masę ciekawej zawartości!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners