Ciała, brytyjski serial thriller od Netflix opowiadający historię na różnych płaszczyznach czasowych

lubiegrac newsy filmowe Ciała, brytyjski serial thriller od Netflix opowiadający
Ciała, brytyjski serial thriller od Netflix opowiadający historię na różnych płaszczyznach czasowychAgata Dudek | 18 października 2023, 08:00

Październik to miesiąc, w którym platformy steramingowe prześcigają się w oferowaniu mrocznych opowieści. Nie inaczej jest z platformę Netflix, która na ten miesiąc przewidziała kilka intrygujących, nie tylko horrorowatych debiutów. Już jutro na Netflix debiutuje nowy mroczny thriller kryminalny, o tytule Ciała

Ciała to thriller, mroczna kryminalna opowieść zrealizowana w dość nietypowym stylu. Jest to historia rozrywająca się na różnuch, dokładnie czterech osiach czasu, którą spajają znalezione na ulicach ciała. Polski oddział Netflixa kilka dni temu podzielił się nowym zwiastunem serialowej opowieści. Poniżej znajdziecie także poprzednią wideo zapowiedź. 

O czym jest Ciała?

Fabuła Ciała opiera się na nietypowej, bardzo zagmatwanej powieści graficzneh, której autorem jest Si Spencer. Akcja dzieje się na czterech płaszczyznach czasowych, w rożnych epokach, w roku 1890, 1941, 2023 oraz 2053. Bohaterami jest czwórka detektywów, którzy prowadzą śledztwo w sprawie tego samego ciała, które zostało znalezione na Longharvest Lane na londyńskim East Endzie. Okazuje się, że zbrodnia na przestrzeni lat jest ze sobą powiązana, a tropy prowadzą do pewnego lidera politycznego Eliasa Mannixa. Żeby odkryć zagadkę zbrodni muszą ze sobą współpracować, odkrywając spisek przed 150 lat. 

Zapoznaj się również z: MSI VIGOR GK41 to zupełnie nowa klawiatura mechaniczna z niezłymi parametrami

Obsada Ciała

W obsadzie Ciała znaleźli się: Jacob Fortune-Lloyd jako DS Karl Whiteman, Shira Haas jako DC Iris Maplewood, Amaka Okafor jako DS Shahara Hasan, Kyle Soller jako DI Edmond Hillinghead, Tom Mothersdale jako Gabriel Defoe, Synnove Karlsen jako Elias Mannix, Stephen Graham jako Henry Ashe. A także: George Parker, Michael Jibson, Gabriel Howell, Chloe Raphael, Derek Riddell i inni.

Reżyserami serialu są Marco Kreuzpaintner i Haolu Wang, zaś autorami scenariusza Paul Tomalin i Danusia Samal.

Odcinki Ciała

Serial  Ciała to produkcja dostępna w jednym sezonie, który liczy sobie standardową ilość odcinków, czyli osiem. 

Sezony Ciała

Serial  Ciała, jak na ten moment przewidziany jest na jeden sezon. Na ten moment Netflix nie ogłosił iż zechce produkcję kontynuować. 

Przeczytaj także: Max, poznaliśmy wstępną datę premiery nowej platformy w poszczególnych krajach, także w Polsce

Kiedy zadebiutuje Ciała?

Ciała zadebiutuje na platformie Netflix 19 października 2023 roku. 

Zwiastun Ciała

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: Netflix

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners