Citybuilders 2023 - subiektywne top 3

lubiegrac news Citybuilders 2023 - subiektywne top 3
Citybuilders 2023 - subiektywne top 3redaktor | 31 grudnia 2023, 10:31

W tym roku mieliśmy sporo Citybuilder do ogrania, niektóre miały premierę w 2023 a niektóre wyszyły po latach z early access. Oto moja subiektywna lista tych najlepszych.

Steamworld

Steamworld jest dla mnie wygranym tego roku. Połączenie Citybuilder z towerdefence i bardzo dobry klimat, stawia tę grę na podium.  Gra jest krótka fabularnie, bo przejście zajęło mi jedyne 8h, ale było to pełne 8h dobrej zabawy.

Flooded

Odwrócony citybuilder, gdzie walczymy z żywiołem i czasem. Gra równie wciągająca co Steamworld i naprawdę z ciekawym pomysłem. Dodatkowo gra nie sprawia, żadnych problemów technicznych i chyba ruszy na każdym sprzęcie. 

Against the Storm

Zaliczający premierę w grudniu, Citybuilder rogalik, który jest przepiękny, ma cudowny klimat i oprawę muzyczną. Jednak "Against the Storm" jest dla mnie zagadką, powtarzalność misji w pewnym momencie jest nużąca a końca gry nie widać. Dostaje ode mnie 3 miejsce za oprawę audiowizualna.

Przeczytaj także:

Z tego co się zdążyłem zorientować, to strategi typu citybuilder wyszło około 20 w tym roku. Powyższe trzy to jest mój top na 2023.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners