Clock Simulator zameldował się już na Nintendo Switch

lubiegrac news Clock Simulator zameldował się już na Nintendo Switch
Clock Simulator zameldował się już na Nintendo SwitchTamer Adas | 14 stycznia 2019, 20:05

Clock Simulator jest już dostępny na konsolce Nintendo Switch. Czym jest gra polskiego Kool2Play, co oferuje i ile kosztuje na platformie Wielkiego N?
 
Kool2Play wypuściło w minionym tygodniu Clock Simulator na konsolkę mobilną Nintendo Switch. To właśnie tam (ale nie tylko tam) można zmierzyć się z zegarem, który zwykłym przedmiotem w tej produkcji nie jest. Wiele wyzwań i trudności będzie potrafić sprawić.
 
Clock Simulator narodził się jako jeden z najbardziej oryginalnych konceptów w historii gier wideo! Deweloperzy postawili na minimalistyczną grę w oparciu o rytm i charakterystykę tytułowego przedmiotu. Kluczem będzie pełne zrozumienie działania zegara, tak aby móc precyzyjnie odmierzać czas. Dosłownie każdą poszczególną sekundę.
 
Kool2Play zapewniło taki model zabawy, aby móc się zarówno zrelaksować jak i cieszyć pokonywaniem niełatwych wyzwań. Gracze muszą skupić się na rytmie, który umożliwi otrzymaniem sukcesu. 
 
Wersja na tę platformę doczekała się nowości w postaci dwóch trybów wieloosobowych dla max. 4 graczy.
 
Clock Simulator jest już dostępne na Nintendo Switch (na Nintendo eShop) w cenie 16 złotych.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners