Clockwork Aquario, zręcznościówka uznana za grę zaginioną, odnaleziona. Znamy datę wydania, jest i premierowy zwiastun!

lubiegrac news Clockwork Aquario, zręcznościówka uznana za grę zaginioną
Clockwork Aquario,  zręcznościówka uznana za grę zaginioną, odnaleziona. Znamy datę wydania, jest i premierowy zwiastun!Agata Dudek | 31 marca 2021, 20:00

Clockwork Aquario,  zręcznościówka uznana za grę zaginioną, odnaleziona. Znamy datę wydania, jest i premierowy zwiastun!

Studio Strictly Limited Games i ININ Games prezentują pierwszy zwiastun Clockwork Aquario, gry, która przez trzydzieści lat nie ujrzała światła dziennego. Teraz się to zmieni. Wiemy kiedy ta niezwykle kolorowa gra zręcznościowa zadebiutuje. Możemy się jej bliżej przyjrzeć, dzięki zwiastunowi. Gra swoją premierę będzie mieć najpierw jedynie na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Premiera na inne platformy ma nastąpić w późniejszym terminie. 

Clockwork Aquario była ostatnią grą zręcznościową stworzoną przez legendarne Westone Bit Entertainment w 1993 roku. Nigdy jej niestety nie ukończono, a sam tytuł został uznany za zaginiony. Dzięki wspomnianym studiom gra odżywa, a jej pierwszy zwiastun pokazuje nie tylko przepiękne, ręcznie rysowane obrazy trzech głównych bohaterów, ale także pierwszy materiał z rozgrywki tego arkadowej rozgrywki. Widzimy w nich śmiałego bohatera Hucka Londo, Elle Moon, odważną poszukiwaczkę przygód i Gush, serdecznego gigantycznego robota. 

Przeczytaj również: Strzelanka szpiegowska XIII dostępna w darmowej formie na GOG.com, jedynie przez ograniczony czas. Łapcie okazje!

Limitowane i ekskluzywne edycje fizyczne zawiera:

  • Trzy limitowane edycje dla Switcha i PS4, które można zamówić w przedsprzedaży wyłącznie w Strictly Limited Games.  
  • Edycję Limitowaną na PS4 jest dostępną w cenie 29,99€. (Switch jest już wyprzedany).
  • Edycję kolekcjonerską, która kosztuje 69,99€ i zawiera między innymi akrylową dioramę, 2x ścieżkę dźwiękową (oryginalną i remiksową), Arcade Coin (100-jenową) i karty postaci.  
  • Edycję Ultra Collector's Edition, która jest dostępna za 129,99€ i zawiera wszystko z wersji CE oraz jeszcze więcej fajnych przedmiotów, takich jak piękna 18cm figurka Elle, Huck i Gush oraz Shikishi. 

 

Clockwork - zestaw  

 

Clockwork Aquario jest wspaniałym dziełem sztuki 2D, w które artyści pikseli włożyli swoje serca i dusze. Chciałbym wyrazić mój serdeczny szacunek i wdzięczność dla tych, którzy tak ciężko pracowali, aby go odrestaurować - powiedział Ryuichi Nishizawa

 

Gra ukaże się w drugim kwartale 2021 roku na Nintendo Switch i Sony PlayStation 4, zarówno cyfrowo, od ININ Games, jak i fizycznie, jako limitowane edycje od Strictly Limited Games.

Odwiedź stronę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners