Co czeka graczy w Bagdadzie w Assassin's Creed Mirage? Nowy dziennik deweloperski ujawnia wiele detali

lubiegrac news Co czeka graczy w Bagdadzie w Assassin's Creed Mirage? Nowy
Co czeka graczy w Bagdadzie w Assassin's Creed Mirage? Nowy dziennik deweloperski ujawnia wiele detaliTamer Adas | 19 sierpnia 2023, 06:05

Jak będzie się prezentować Bagdad w Assassin's Creed Mirage? Ubisoft zdecydował się zaprezentować graczom, jak trudne było przygotowanie tego miejsca akcji oraz szczegółowości, jaką będzie się mogła przygotować nowa opowieść.

Już niebawem Ubisoft zabierze graczy do Bagdadu, gdzie przed społecznością otworzy się nowy rozdział Assassin's Creed, w związku z czym autorzy zdecydowali się opublikować najnowszy dziennik deweloperski, skupiający się tym razem na tytułowym mieście, jego niezwykłej historii oraz wielu wymiarach.

Gigant zdecydował się opowiedzieć o tym, jak trudnym zadaniem było odwzorowanie średniowiecznego krajobrazu, po którym nie pozostał żadne ślady. Studio zdecydowało się wykorzystać zapiski z przeszłości, analizy historyków oraz liczne przedmioty, które ocalał w pozostałych, znajdujących się niedaleko miastach.

Zapoznaj się również z: Brakuje Wam materiałów z Assassin's Creed Mirage? Najnowszy zaprezentowany zostanie już niebawem podczas...

To wszystko sprawiło, że podczas historycznych prac możliwe było opracowanie dość wiernej cyfrowej kopii, starającej się zachować jak najwięcej autentyczności oraz wyjątkowości, przy wierności kulturze arabskiej oraz architekturze, która z pewnością i dziś by zachwycała.

Ubisoft zaprezentował, jak wiernie zdecydował się niegdyś niezwykłe oraz spore miasto, które swego czasu było dosłownie centrum świata, wokół którego rozwijała się nauka, handel święcił wielkie sukcesy oraz panował pokój, który nie był jednak wieczny...

Oczekiwane Assassin's Creed Mirage ma zadebiutować 5 października 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners