Co pojawi się w Sezonie Krwi w Diablo IV? Autorzy podzielili się szeregiem informacji

lubiegrac news Co pojawi się w Sezonie Krwi w Diablo IV? Autorzy podzielili się szeregiem informacji
Co pojawi się w Sezonie Krwi w Diablo IV? Autorzy podzielili się szeregiem informacjiTamer Adas | 12 października 2023, 18:00

Co dokładnie pojawi się w nowym Sezonie Krwi w Diablo IV? Autorzy z Blizzard Entertainment zdecydowali się podzielić się szeregiem informacji o przygotowywanej na przyszły tydzień zawartości.

Blizzard Entertainment i Activision Blizzard zdecydowały się opublikować kolejny dziennik deweloperski w znanej sobie formule Pogawędki przy ognisku, poświęcając tym razem wiele informacji o tym, jaka zawartość dokładnie zagości w czwartym Diablo w ramach Sezonu Krwi.

W ramach nadchodzącej porcji atrakcji, gracze mogą spodziewać się zwiększenia znaczenia przetrwania postaci, podnosząc obecnie znaczenie odporności na żywioły, co nie działało wcześniej i obecnie ma nabrać istotnego znaczenia.

Poprawie mają ulegnąć systemy związane z unikatowymi przedmiotami, czyniąc je jeszcze lepszymi, bardziej wyjątkowymi oraz satysfakcjonującymi w procesie zdobywania oraz wykorzystywania, w oparciu o nowe współczynniki.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Całkowicie zdecydowano się odświeżyć sposób naliczania obrażeń, tak aby uzyskać bardziej opłacalne dla graczy efekty oraz możliwości. Jednocześnie poprzez określone premie możeliwe będzie zadowalające wzmocnienie własnej postaci. Prace objęły także aspekt Przytłoczenia, zwiększając jego znaczenie oraz moc wybranych postaci.

Wszystkie klasy mogą liczyć na określone ulepszenia, które towarzyszyć będą aktualnemu skalowaniu oraz postawieniu na nieco inne aspekty, tak by uzyskać lepszą różnorodność oraz elastyczność.

Podczas tego wydarzenia zdecydowano się także zdradzić, czego mniej więcej mogą się spodziewać fani po konferencji, która będzie miała miejsce podczas zbliżającego się wielkimi krokami BlizzConu 2023.

Aktualizacja 1.2.0 wraz z Sezonem Krwi zagości na serwerach gry już we wtorek, 17 października 2023 roku.

Najnowsze Diablo 4 ukazało się 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners