Co stanowiło inspirację dla Clockwork Revolution? Nie, nie jest to Bioshock Infinite!

lubiegrac news Co stanowiło inspirację dla Clockwork Revolution? Nie, nie jest to Bioshock Infinite!
Co stanowiło inspirację dla Clockwork Revolution? Nie, nie jest to Bioshock Infinite!Tamer Adas | 16 lipca 2023, 10:10

Co stanowiło inspirację dla niedawno zapowiedzianego Clockwork Revolution? Nie, wbrew pozorom nie jest to oczywsity na papierze Bioshock Infinite! Z czego zatem tytuł zaczerpnął? Jakie tytuły były podstawą pod ukazaną wiosną wizję?

inXile entertainment i Xbox Game Studios zaskoczyły, prezentując zajawkę swojej nowej gry, która... z pierwszymi doniesieniami i opisami wskazują na to, że w gruncie rzeczy nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Tytuł przypominający stylistycznie Bioshocka Infinite, nie inspirował się tytułem od 2K Games!

Chad Moore zdecydował się oficjalnie zdradzić, co stanowiło dla autorów inspirację w nowym RPG-owym projekcie. Odpowiedź może Was zaskoczyć, a jednocześnie... nieco skomplikować i tak nie łatwą i jasną sytuację odnośnie typu reprezentowanej rozgrywki czy nawet gatunku.

Przeczytaj również: Recenzja 1 sezonu Ród Smoka - Bardzo dobry powrót marki, która była bliska upadku na wiele lat...

Steampunkowa pierwszoosobowa gra RPG czerpie garściami z... Vampire The Masquarade Bloodlines oraz z Arcanum, korzystając przy tym z drastycznie odmiennej stylistyki czy świata przedstawionego. Autorzy, bawiąc się czasem oraz konsekwencjami podjętych wyborów chcą opowiedzieć własną opowieść, również z wątkami zawartymi z przytoczonych produkcji.

Brak daty premiery oraz jakichkolwiek innych materiałów sprawia, że nie wiemy w gruncie rzeczy, czego się dokładnie można spodziewać po tym projekcie. Nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwanie na kolejne materiały wideo i wyjaśnienie całej sytuacji...

Clockwork Revolution nie ma daty premiery, ale zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X oraz komputerach osobistych. Tytuł będzie można sprawdzić (tak jak inne gry od Xbox Game Studios) w dniu premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/clockwork-revolution-director-says-it-combines-arcanum-and-vampire-the-masquerade-bloodlines

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners