Co trzeba wiedzieć o otwartej becie Diablo II Resurrected? - Kiedy startuje? Co czeka graczy? Kto może już zagrać?

lubiegrac news Co trzeba wiedzieć o otwartej becie Diablo II Resurrected
Co trzeba wiedzieć o otwartej becie Diablo II Resurrected? - Kiedy startuje? Co czeka graczy? Kto może już zagrać?Tamer Adas | 14 sierpnia 2021, 07:10

Otwarta beta Diablo II Resurrected zbliża się nieubłaganie, w związku z czym warto przejrzeć kiedy odbędzie się start, gdzie i co zaoferuje.

Kiedy wystartują otwarte beta testy Diablo II Resurrected?

Już 20 sierpnia od godziny 19:00 udostępnione zostaną otwarte beta testy odświeżenia Diablo 2 Resurrected, mającego się ukazać w pełnej wersji już 23 września.

Zapoznaj się również z: I Have No Mouth and I Must Scream - Collector's Edition, w wersji pudełkowej, w przedsprzedaży

Zawartość otwartej bety Diablo 2 Resurrected

W ramach otwartych testów udostępnione zostaną graczom następujące klasy postaci -barbarzyńca, amazonka, czarodziejka, paladyn czy druid. Sprawdzić będzie można wieloosobowy tryb rozgrywki PvE lub PvP.

Fabularnie możliwe będzie sprawdzanie dwóch pierwszych aktów gry, przy czym NIE ograniczone zostaną poziomy, zatem do końca testów będziemy mogli eksperymentować na wiele sposobów!

Kto może już teraz sprawdzić dostępną betę odświeżonego Diablo II?

Od wczoraj od godziny 19:00 osoby, które zdecydowały się zaryzykować oraz zakupić przedpremierowo Diablo II: Resurrected lub Diablo Prime Evil Collection mogą już teraz korzystać z weekendu Wczesnego Dostępu obecnego już na serwerach testowych.

Diablo 2 Resurrected ma zadebiutować 23 września 2021 roku na na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners