Co z Iron Manem od Motive? EA uspokaja, że gra dalej powstaje!

lubiegrac news Co z Iron Manem od Motive? EA uspokaja, że gra dalej powstaje!
Co z Iron Manem od Motive? EA uspokaja, że gra dalej powstaje!Tamer Adas | 12 kwietnia 2024, 06:00

Co się dzieje z Iron Manem od Motive? EA uspokaja fanów zapewniając, że wyczekiwana gra dla pojedynczego gracza dalej powstaje. Deweloperzy mają wciąż jako priorytet traktować nowe cyfrowe przygody Tony'ego Starka.

Ostatnia zapowiedź z obozu Electronic Arts o dołączeniu zespołu Motive do prac nad nowym Battlefieldem. Naturalnie jest to wzmocnienie sporego zestawu studiów, które mają odpowiadać za przyszłość flagowej marki już nie tylko od DICE.

Nie zabrakło jednak naturalnie pytań odnośnie przyszłości zapowiedzianej wiele miesięcy temu produkcji z Iron Manem w roli głównej. Ta zgodnie z zapewnieniami Patricka Klusa jest bezpieczna i toczy się bez żadnych zmian.

Przeczytaj również: Po problemach z produkcją Battlefielda 7, gra wzmocni ceniona ekipa Motive Studio!

Co więcej, przygody Tony'ego Starka mają stanowić najwyższy priorytet dla całego Motive. Zgodnie z ujawnionymi informacjami ten projekt miał na początku roku przejść ważny etap rozwoju, gwarantujący spokojny przebieg prac tytułu na silniku Unreal Engine 5.

Dotychczas nie doczekaliśmy się żadnych konkretnych materiałów, zatem możemy jedynie wierzyć na słowo. Niemniej przykład Activision Blizzard wskazuje na to, że tego typu łączenie obowiązków jest niezwykle trudne. Oby tym razem się choćby na chwilę udało...

Powstające Iron Man od Motive nie ma daty premiery, ani platform docelowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/ea-motives-iron-mans-development-is-continuing-hit-a-major-internal-milestone-earlier-this-year

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners