Coffee Noir - Business Detective Game to pełnoprawna gra na bazie edukacyjnego tytułu Coffee Noir Game

lubiegrac news Coffee Noir - Business Detective Game to pełnoprawna gra
Coffee Noir - Business Detective Game to pełnoprawna gra na bazie edukacyjnego tytułu Coffee Noir GameTamer Adas | 21 lipca 2020, 21:05

Coffee Noir - Business Detective Game to nadchodząca, pełnoprawna gra bazująca na tytule edukacyjnym, znanym jako Coffee Noir Game! Co czeka graczy?
 
Gęsty, detektywistyczny klimat Neo-Londynu, przepyszna kawa oraz zarządzanie... to wszystko razem składa się na Coffee Noir - Business Detective Game, grę bazującą na produkcji edukacyjnej.
 
Nowa produkcja korzysta z rozgrywki typu business management ubraną w atrakcyjną narrację rodem z noweli kryminalnej, ubranej klimatyczną oprawę audio-wizualną.
 
W roku 2021 kawa stałą się bezcenna, a każda jej filiżanka osiąga cenę na poziomie sztabki szlachetnego metalu, w związku z czym wielu kieruje swoją uwagę ku temu trunkowi oraz ziarnom, z których powstaje.
 
 
Arthur Oluiver to zawodowy detektyw, który chciał odejść z trudnego świata półświatka, jednakże na tę jedną prośbę musiał odpowiedzieć pozytywnie, przybywając jednocześnie na miejsce.
 
Opowieść detektywistyczną połączono wraz z strategią biznesową ubraną w dwuwymiarową, rysowaną szatę graficzną korzystającą z retro-futuryzmu uzupełnionego o jazzowe kawałki.
 
Wielkie zainteresowanie kawą dotknęło jednego z biznesmenów, o czym się dokonamy w przygotowanej przygodzie detektywistycznej z zacięciem negocjacyjno-detektywistycznej.
 
Jeżeli bylibyście zainteresowani tym czym był projekt edukacyjny i co go charakteryzowało, to zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi wrażeniami z Coffee Noir Game.
 
Coffee Noir - Business Detective Game ma się ukazać w czwartym kwartale 2020 roku na komputerach osobistych.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners