Coffee Noir zaliczyło premierę, otwierając nowe, detektywistyczno-kawowe śledztwo!

lubiegrac news Coffee Noir zaliczyło premierę, otwierając nowe, detektywistyczno-kawowe śledztwo!
Coffee Noir zaliczyło premierę, otwierając nowe, detektywistyczno-kawowe śledztwo!Tamer Adas | 1 października 2021, 14:30

Wczoraj oficjalnie Coffee Noir zaliczyło premierę, w związku z czym rozpoczyna się śledztwo zapoczątkowane przez poznańskie studio Doji.

Nasi dzielni rodacy w trudnych warunkach wypuścili kolejną propozycją, którą tym razem dla odmiany jest połączenie strategii tycoon, z elementami zarządzania biznesowego oraz ciekawej fabularnej powieści wizualnej.

Śledztwo Arthura Oliviera oficjalnie się rozpoczyna, podobnie jak jego pogoń za sprawcami zaginięcia Richarda Kersey'a, znanego biznesmena kawowego z Neo-Londynu.

Zapoznaj się również z: Bloober Team zawarło umowę z Private Division należącego do Take-Two Interactive, przy okazji zapowiadając nowe Layers of Fear

Detektywistyczne działania przeplatać się będą z prowadzeniem swojego biznesu kawowego, starając się odbudować pozycję dawnego magnata, jednocześnie rywalizując z innymi o najcenniejszy zasób w mieście. Prowadzenie i zarządzanie, negocjacje, próby zdobycia zaufania oraz wykorzystanie okazji w obu sprawach... to tylko część z atrakcji czekających na graczy.

Gra czerpie garściami między innymi z powieści Agathy Christie czy z klasyków kina noir oraz detektywistycznego ze Stanów zjednoczonych.

 

 

Jeżeli macie ochotę na małe espresso, to już teraz możecie się zapoznać z darmową wersją demonstracyjną!

Coffee Noir ukazało się wczoraj, 30 września bieżącego roku na komputerach osobistych.

Karta na GOG-u

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: premiera, zwiastun,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners