Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterflay zadebiutuje w momencie swojej premiery także w Game Pass

lubiegrac news Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterflay zadebiutuje
Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterflay zadebiutuje w momencie swojej premiery także w Game PassAgata Dudek | 20 marca 2023, 19:00

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterflay zadebiutuje w momencie swojej premiery także w Game Pass. W grę zagramy już w nadchodzącym miesiącu. 

Toge Productions i wydawca Chorus Worldwid ogłosili, iż kolejny epizod przygodowej gry z gatunku visual novel, rozgrywającej się w pewnej kawiarni, pełnej mitologicznych stworzeń, zadebiutuje w dniu premiery na Game Pass. Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterflay ma swoją premierę w kwietniu. 

Zapoznaj się także z: Bestselllerowa seria gra doczeka się nowej części już miesiąc w sprzedaży!

Toge Productions i wydawca Chorus Worldwid powoli zbliżają się do premiery drugiego epizodu gry Coffee Talk, która w drugim epizodzie, który nosi tytuł Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterflay, jak się dowiadujemy będzie od pierwszego dnia premiery dostępna także na Game Pass. W ten sposób ponownie odwiedzimy kawiarianie i sklep pełen magicznych stworzeń, spotykając ciekawe postaci, orków, merpeople i inne mitologiczne stworzenia. Dodatkowo, na Xbox Marketplace dostępny jest już 10% pre-order a także w Nintendo eShop i PlayStation Network (wyłącznie dla abonentów PlayStation Plus).

W Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly ponownie wchodzimy do kawiarni, gdzie naszym zadaniem będzie zbieranie i realizacja zamówień, które stworzą niezapomniane w smaku herbaty, z imbirem, czekoladą, miętą i innymi składnikami. Nie zabraknie także kawy, bowiem zostaniemy baristą, który nie tylko parzy kawę, ale i rozmawia, poznając nieznajomych i nowych przyjaciół i słuchając o ich problemach. Gra oferuje różne ścieżki dialogowe, wiele kombinacji składników i inne ciekawe elementy. 

Przeczytaj również: Back to the Collis, przygodowa i klasyczna gra o miasteczku, problemie braku wody i pewnej tajemnicy

 Xbox Game Pass pomógł wprowadzić nowych fanów do pierwszego Coffee Talk i jesteśmy podekscytowani, że Episode 2 będzie w usłudze od pierwszego dnia, powiedział Shintaro Kanaoya, założyciel i dyrektor generalny Chorus Worldwide. Z Coffee Talk nadal na Game Pass, teraz jest idealny czas dla Game Pass, aby zagrać w oryginalną grę przed premierą Episode 2 na 4/20".

Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, także w dniu premiery Game Pass. Premiera gry przewidziana jest na 20 kwietnia 2023 roku. Gra będzie miała swoja premierę także na PS  i PS5 oraz Nintendo Switch. 

Strona oficjalna

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners