Concealed, przygodowa wizualna powieść, w świecie horrorów z dzisiejszą premierą na Steam

lubiegrac news Concealed, przygodowa wizualna powieść, w świecie horrorów z dzisiejszą premierą na Steam
Concealed, przygodowa wizualna powieść, w świecie horrorów z dzisiejszą premierą na SteamAgata Dudek | 8 listopada 2023, 19:00

Dziś swoją premierę na platformie Steam miała przygodowa gra w stylu klasycznej wizualnej powieści, inspirowana japońskimi komiksami, zabierająca gracza w klimat grozy. Przygodówka nosi tytuł Concealed i jest już dostępna na platformie. Jednocześnie, wraz z premierą jej twórcy pokazują ja na premierowym zwiastunie. 

A gra została stworzona przez studio CASCHA GAMES, a jej wydaniem zajęło się Neverland Entertainment. Gra jest już po swojej premierze, ale wciąż można ja testować w wersji demonstracyjnej na platformie Steam. Można ją zatem sprawdzić przed zakupem, jeszcze przez kilka dni w obniżonej o 10% cenie. 

Zapoznaj się także z: Marvels, film Marvel Studios w kinach za kilka dni. A oto jak produkcja prezentuje się na finałowym zwiastunie!

CASCHA GAMES i Neverland Entertainment ogłaszają premierę przygodowej gry visual novel, która jest adaptacją serii komiksów Parallel i prowadzi graczy w świat horrorów. Jest to czarno-biały komiks, który składa się z 7 rozdziałów ustawionych chronologicznie, z ponad 300 tysiącem słów, 20 znaków i dziesiątkami scenariuszy. Gra przedstawia trzymającą w napięciu historię, wzloty i upadki, pozwalając graczom zanurzyć się w ponad 20-godzinnej podróży w stylu grozy.

W Concealed wcielamy się w Meng Jiangnan, który powróciła do szkoły średniej w Diyingling, będący po programie wymiany zagranicznej. Myślała, że życie jej będzie spokojne, ale pojawiło się kilka dziwnych incydentów, i to jeden po drugim. Dziewczyna była\ świadkiem zaginięcia, ale i anormalnych zdarzeń, jakie miały miejsce w szkole. 

Przeczytaj również:

Gra wcieli się w bohaterkę, by odkryć prawdę, poznać grupę uczniów, którzy są uwikłani w dziwne zdarzenie. Rozgrywka stawia na wybory i decyzje graczy, który w rzeczywistości prowadzę do odkrycia sekretów i zgłębienia tajemnicy, ale i pozwalają zakończyć grę na kilka możliwych sposobów. 

Gra dostępna na komputery osobiste, na Steam. Premiera miała miejsce 8 listopada 2023 roku.

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

123456
Gra: Concealed
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners