Cosmic Dreams Games zapowiedziało Bot Crafter! Nadszedł czas na kolonizację planet z użyciem własnych robotów!

lubiegrac news Cosmic Dreams Games zapowiedziało Bot Crafter! Nadszedł
Cosmic Dreams Games zapowiedziało Bot Crafter! Nadszedł czas na kolonizację planet z użyciem własnych robotów!Tamer Adas | 6 czerwca 2023, 12:20

Niezależne studio Cosmic Dreams Games zdecydowało się zapowiedzieć Bot Crafter, intrygujący tytuł, w którym gracze zajmą się kolonizacją obcej planety, dokonując tych działań poprzez stworzone przez bohaterów roboty oraz boty.

Fani nietypowych, ale zapewniających sporo swobody i pola do kreatywnego spełnienia gier będą mogli w przyszłym roku zapoznać się z Bot Crafterem, tytułem zabierającym graczy w kosmos, gdzie możliwe będzie odkrywanie szeregu planet, wykorzystując do tego wykreowane maszyny oraz boty.

Zapoznaj się także z: Nadciąga Starfield Direct oraz Xbox Games Showcase 2023! Kiedy odbędą się oba wydarzenia?

W trackie jednozałogowej misji zajmiemy się odkrywaniem, badaniem oraz dostosowywaniem się do odwiedzanych planet, próbując wykorzystać je do zrealizowania własnych zadań. W tym także celu konieczne będzie odpowiednie przygotowanie i dobre przygotowanie maszyn.

Nic nie jest doskonałe, zatem nasz inżynier będzie próbował rozwijać poszczególne konstrukcje, aby się dostosować do panujących warunków, specyfiki i potrzeb misji, wielokrotnie poszukujących kreatywnych rozwiązań dotychczasowych problemów.

Jednym z najważniejszych aspektów Bot Craftera jest wykreowanie odpowiedniej automatyzacji pracy, z pomocą której będziemy w stanie skupić się na najważniejszych wyzwaniach, mając zabezpieczone zasoby oraz podstawy samodzielnego działania maszyn.

Bot Crafter ma ukazać się w 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners