Counter-Strike 2 zadebiutuje w tym miesiącu? Nowy zwiastun zadziwił informacją o premierze...

lubiegrac e-sport Counter-Strike 2 zadebiutuje w tym miesiącu? Nowy zwiastun zadziwił informacją o premierze...
Counter-Strike 2 zadebiutuje w tym miesiącu? Nowy zwiastun zadziwił informacją o premierze...Tamer Adas | 4 września 2023, 06:05

Ostatni zwiastun Counter Strike 2 trafił do sieci przy okazji startu beta testów, dzięki czemu... zaskoczono graczy, ponieważ w dalszym ciągu autorzy pragną zaoferować premierę latem tego roku. Co jeszcze dowiedzieliśmy się o nowej strzelance, która może okazać się kolejnym super sukcesem e-sportowym?

Nowy zwiastun Counter Strike'a 2

Valve nagle zdecydowało się powrócić do tematu Counter Strike'a 2, które doczekało się nie tylko wprowadzenia beta testów, ale także i zapowiedzi teoretycznie drobnych, ale naprawdę istotnych zmian, które mogą zmienić to, jak gra będzie odbierana przez długi czas.

Autorzy zdecydowali się między innymi na skrócenie czasu całej rozgrywki, obniżenie liczby tur z 30 do 24 oraz podzieleniu rankingów na kilka kategorii. Jakby tego było mało, jednocześnie zdecydowano się podzielić rangi na każdą z map, dzięki czemu będziemy mogli skuteczniej poprawiać swoje umiejętności w danej lokacji, nie musząc się męczyć w rywalizacji ze znacznie lepszymi osobami.

Zadbano o nowy tryb zabawy znany jako Premier, gdzie dochodzi do banowania map. Po danej rozgrywki określona zostanie precyzyjna klasyfikacja, która spowoduje, że Valve Corporation będzie w stanie jeszcze skuteczniej dobierać graczy do spotkań, które mogą zagwarantować dodatkową porcję satysfakcji.

Zapoznaj się także z: Najlepsze gry e-sportowe, czyli jakie produkcje wciąż gwarantują rywalizację na najwyższym, zawodowym poziomie...

Wyruszyły beta testy CS2

Oficjalnie wystartowały także beta testy, do których mogli się zgłosić liczni gracze. Valve w oparciu o swoje rozwiązania zdecydowało się udostępnić dostęp wybranym graczom, którzy od kilku dni mogą się mierzyć z rozgrywką, wyzwaniami oraz budowaniem swojej pozycji w rankingach, które przemodelowano.

CS 2 ukaże się w tym miesiącu?

Ku zaskoczeniu w zasadzie wszystkich ostatni filmik wrzucony przez Valve doczekał się zapowiedzi premiery... latem 2023 roku. Aby to się spełniło, premiera musiałaby nastąpić do końca kalendarzowego lata, zatem do 23 września. To dość zaskakujące, szczególnie z uwagi na toczące się zamknięte beta testy.

Po długim okresie oczekiwania w końcu doczekaliśmy się pewnej porcji konkretów, za którymi być może faktycznie dojdzie nagle do premiery w modelu free to play, gdyż tego typu działania wskazują na to, że tak się faktycznie może zdarzyć...

Counter Strike 2 ma zagościć latem 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners