Crossfire Legion debiutuje, Ghostbusters Spirits Unleashed z planem na 2023, Drug Dealer Simulator z aktualizacją - Krótkie Info

lubiegrac news Crossfire Legion debiutuje, Ghostbusters Spirits Unleashed
Crossfire Legion debiutuje, Ghostbusters Spirits Unleashed z planem na 2023, Drug Dealer Simulator z aktualizacją - Krótkie InfoTamer Adas | 8 grudnia 2022, 12:05

Crossfire Legion debiutuje, Ghostbusters Spirits Unleashed z planem na 2023, Drug Dealer Simulator z aktualizacją. Więcej w Krótkie Info!

Dziś oficjalnie odbywa się premiera Crossfire Legion, nowej strategii Smilegate, Blackbird Interactive oraz Prime Matter, nowej, dynamicznej strategii w czasie rzeczywistym.

Maurice Grela, Game Designer w Blackbird Interactive, skomentował - Nie możemy się doczekać aż miłośnicy gier RTS w końcu doświadczą w pełni wszystkiego, co Crossfire: Legion ma do zaoferowania. Ogromne podziękowania dla każego, kto cierpliwie znosił rozwój gry we Wczesnym Dostępie: teraz jesteśmy gotowi do uwzględnienia waszych opinii po premierze! -

 

Ghostbusters Spirits Unleashed doczekało się wprowadzenie planu na 2023 roku przez studio Illfonic, które zapowiedziało wprowadzenie nowej mapy The Facility, stylizowanej na lata 80., wprowadzony zostanie tryb ducha Muncher oraz zestaw pomniejszych elementów dekoracyjnych.

 

Drug Dealer Simulator doczekał się nowej aktualizacji Endgame, wprowadzającej sporo nowości do końcowego etapu rozgrywki.

 

Conan Exiles doczekał się wprowadzenia drugiego rozdziału dodatku Age of Sorcery, rozszerzenia z większymi pustkowiami, aktywnościami, nową Przepustkę Bojową oraz przedmiotami na Bazaarze.

 

Zapoznaj się także z/Przeczytaj też/również z: Koniec WIedźmina: Pogromcy potworów! Twórcy podali datę zamknięcia gry mobilnej

 

15 grudnia oficjalnie wystartują zawody Call of Duty: Mobile World Championship 2022 w Raleigh w Północnej Karolinie, gdzie fani ujrzą najlepszych graczy walczących o nagrody z puli 1,7 miliona dolarów.

 

Forestlight Games doczekało się podpisania umowy inwestycyjnej, podwyższającej kapitał zakładowy dla American Camper Simulator, a na jej bazie powstanie także zależna spółka 2steps Games S.A. Jednym z celów jest wprowadzenie akcji spółki na NewConnect w marciu przyszłego roku.

 

Play2Chill nawiązało współpracę z niemieckim Toplitz Productions w ramach nowej spółki SpaceRocket Games, a jakby tego było mało, na czele studia stanie Paweł Brągoszewski, obecny wiceprezes Play2Chill. Ich nadciągający survival ma mieć budżet na poziomie miliona euro i zadebiutować już w 2024 roku.

 

Planszówka Quilts & Cats of Calico doczeka się wprowadzenia cyfrowej adaptacji, za które odpowiadać będzie Monter Couch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners