Cursed to Golf doczekało się nowej, darmowej aktualizacji

lubiegrac news Cursed to Golf doczekało się nowej, darmowej aktualizacji
Cursed to Golf doczekało się nowej, darmowej aktualizacjiTamer Adas | 15 grudnia 2023, 11:05

Wczoraj oficjalnie Cursed to Golf doczekało się zupełnie nowej, darmowej aktualizacji wprowadzającej szereg nowości do cenionej karcianki oraz gry golfowej w niezwykłym miksie gatunkowym. Na co fani mogą liczyć tym razem?

Niezależne studio Chuhai Labs oraz Thunderful Publishing zdecydowały się wczoraj wprowadzić darmową aktualizację z szeregiem nowości, które sprawiają, że miły dla oka roguelite rozszerzył się o kolejne atrakcje.

Jedną z najważniejszych oraz najbardziej wyczekiwanych nowości są nowe moce oraz narzędzia do dostosowania rozgrywki sprawiającymi, że doświadczenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Przeczytaj też:

 

Zabawa wzbogaciła się o zupełnie nowe piny, poprzez które rozgrywka staje się jeszcze bardziej otwarta na nowe strategie. Gracze będą mogli jeszcze skuteczniej wpływać na przebieg poprzez swoje wcześniejsze decyzje oraz działania bezpośrednio na planszach.

Cursed to Golf oficjalnie ukaże się latem 2022 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, Xbox Series X, Xbox Series S and Xbox One.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners