Pokaz i sesja Q&A będą towarzyszyć niebawem Cyberpunk 2077 Widmo Wolności! CD Projekt przygotowuje większą kampanię promocyjną

lubiegrac giełda Pokaz i sesja Q&A będą towarzyszyć niebawem Cyberpunk
Pokaz i sesja Q&A będą towarzyszyć niebawem Cyberpunk 2077 Widmo Wolności! CD Projekt przygotowuje większą kampanię promocyjnąTamer Adas | 19 sierpnia 2023, 07:15

Kampania marketingowa dodatku Cyberpunk 2077 Phantom Liberty nadciąga, już nie tylko przygotowany zwiastun, ale także i dodatkowy pokaz oraz sesja Q&A znajdują się na horyzoncie najbliższy dni!

Nadciąga pokaz RED Streams o Cyberpunku 2077 Widmo Wolności

CD Projekt RED dopiero co zapowiedział, że pojawi się na gamescomie, ale od razu zespół zdecydował się zaprosić na specjalny pokaz z serii Red Steams, w ramach którego pracownicy studia opowiedzą o nowym dodatku, wprowadzonych nowości, zmian oraz atrakcji, które będzie można odkrywać w ramach Widma Wolności.

Po wspomnianym zwiastunie pojawi się szerszy materiał, który ze względu na swoją postać będzie znacznie lepszym źródłem informacji o poszczególnych atrakcjach oraz przygotowywanej zwartości, która jest jednocześnie swego rodzaju rebootem różnych aspektów zabawy, znanej z wersji podstawowej.

Odbędzie się sesja Q&A

W ramach przygotowywanej sesji Q&A gracze będą mieli okazję zadać pytania dotyczące Dogtown, postaci, nowego systemu policji, wprowadzonych dodatkowych umiejętności, perków oraz pojedynków, które toczyć się będą także z użyciem samochodów. Swoje pytania już teraz można składać na forum firmy oraz na kanale Discord.

Ruszyła kampania promocyjna?

Nadchodzący zwiastun na ONL 2023, specjalny pokaz oraz sesja Q&A zdają się ładnie składać na początek kampanii marketingowej, która naturalnie zaliczy zapewne przerwę na drugą premierę Baldur's Gate 3 (na PS5) oraz Starfield, które zapowiadają się mocarnie. Niemniej można odnieść wrażenie, że warszawska spółka czuje się bardzo mocna i najwyraźniej będzie dążyć do tego, aby poprawić swoją pozycję i pokazać, że wciąż potrafi zachwycać.

 

 

 

Dodatek Phantom Liberty ma się ukazać 26 września 2023 roku. Podstawowa wersja Cyberpunk 2077 ukazała się 10 grudnia 2020 r. na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. 

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) jest jedną z największych spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20. Spółka obecna jest także w ramach indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners