CD Projekt już teraz zapowiada, że przygotowuje w ramach Cyberpunk Orion istotne zmiany i ulepszenia

lubiegrac giełda CD Projekt już teraz zapowiada, że przygotowuje w ramach
CD Projekt już teraz zapowiada, że przygotowuje w ramach Cyberpunk Orion istotne zmiany i ulepszeniaTamer Adas | 2 listopada 2023, 06:00

Igor Sarzyński z CD Projektu RED zdecydował się zdradzić, że już teraz studio przygotowuje się do istotnych zmian w Cyberpunku Orion, który podobnie jak cykl Wiedźmin, ma być sporym krokiem do przodu. Autorzy pragną znacząco poprawić elementy, które nie wypaliły w grze podstawowej oraz później wydanym dodatku.

CD Projekt RED przeszedł naprawdę sporą drogę podczas projektowania, produkcji oraz wydania Cyberpunk 2077, jednakże w przypadku tego tytułu jedno się nie zmieni, wzorem serii Wiedźmin rozwój ma się odbywać na kilku poziomach, stawiając wyraźne kroki do przodu.

O ile między innymi projekty broni, dzielnic miasta, przygotowanie jego spójności oraz pomysłów na efektowne scenki fabularne. Nie wszystko jednak wypaliło równie dobrze, zatem ekipa ma pole do poprawy, czego pierwsze efekty ujrzeliśmy poprzez debiut rozszerzenia Widmo Wolności.

Zapoznaj się też z: TOP 10 najlepszych gier/serii w klimacie Cyberpunku. W co warto zagrać? Jakie gry są jeszcze przed nami?

Wiele uwagi poświęcono przemodelowaniu systemu rozwoju, przyznawanych umiejętności oraz ich ulepszeń, dążeniu do lepszej interaktywności czy do stabilności działania oraz optymalizacji, które niezwykle mocno kulały w przypadku wersji na poprzednią generację konsol.

Grupa CD Projekt S.A. zamierza wyciągnąć wnioski ze swojego trudnego doświadczenia, planując by podobnie jak w przypadku trylogii Geralta, oferować coraz to lepsze doświadczenie. W przypadku Wiedźmina przez wiele lat dążono do uzyskania formy, która przełożyła się na jednego z najlepszych w historii RPG-ów.

Przez Orionem postawiono obecnie zadanie uzyskania znacznie bardziej spójnego projektu, bardziej doszlifowanego oraz znacznie bardziej wciągającego w ramach wykreowanego świata oraz najważniejszych systemów i mechanik.

Cyberpunk Orion nie ma daty premiery.

Wspomniany dodatek Widmo Wolności ukazał się 26 września 2023 roku. Wersja podstawowa gry Cyberpunk 2077 ukazała się 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. 

Grupa CD Projekt jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20 oraz WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.ppe.pl/news/329596/cyberpunk-2-project-orion-doswiadczy-ewolucji-niczym-seria-o-wiedzminie-cd-projekt-red-planuje.html

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners