CDP Red wie czym ma być Cyberpunk Orion, jednym z istotniejszych aspektów ma być zwiększenie roli graczy na przebieg rozgrywki

lubiegrac giełda CDP Red wie czym ma być Cyberpunk Orion, jednym z istotniejszych
CDP Red wie czym ma być Cyberpunk Orion, jednym z istotniejszych aspektów ma być zwiększenie roli graczy na przebieg rozgrywkiTamer Adas | 30 grudnia 2023, 23:50

Polskie studio CD Projekt Red wykonało kolejny krok w stronę podsumowania ostatnich działań oraz sporządzenia ostatecznych wniosków. To właśnie one będą podstawą dla Cyberpunk Orion, w ramach którego większą rolę odgrywać będą wybory podejmowane przez graczy na przestrzeni całej rozgrywki.

Dyrektor narracji w studiu, Philipp Weber zdradził jeden z wniosków, jakie powstały w wyniku wydania, poprawiania oraz ulepszenia Cyberpunka 2077, włączając w to oczywiście aktualizacji 2.0, 2.1 oraz wydany dodatek Widmo Wolności. W ten sposób przygotowano zarys planu, jaki będzie opracowywany w przypadku kontynuacji.

Jednym z zasadniczych zamiarów jest zaoferowanie graczom bardziej rozbudowanych mechanik i systemów, uwzględniających podejmowane przez społeczność wybory. W ten sposób społeczność ma się poczuć, że zarówno od chwili wybrania pochodzenia naszej postaci, bo bezpośrednie podejmowanie decyzji, mamy wpływ na przebieg opowieści i poszczególnych wątków.

Wiele wskazuje na to, że CD Projekt RED powoli zdaje się nieco powracać do swoich korzeni oraz dobierać skuteczniej nowe pomysły, z większą skalą i osiągnięciami, tak aby zachować najbardziej znane i najbardziej cenione atuty, przy jednoczesnym zaoferowaniu nowego doświadczenia.

Być może następna wyprawa do świata wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha okaże się znacznie głębsza i ciekawsza między innymi dla największych fanów gatunku RPG.

Cyberpunk Orion nie ma daty premiery, ani platform docelowych.

CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt S.A.) jest jedną z największych notowanych spółek na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20 oraz w dedykowanym indexie WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://cogconnected.com/2023/12/cyberpunk-2-promises-greater-player-influence/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners