Czarne lustro, Netflix potwierdza siódmy sezon serialu. Powrócimy do filmowej antologii

lubiegrac newsy filmowe Czarne lustro, Netflix potwierdza siódmy sezon serialu. Powrócimy do filmowej antologii
Czarne lustro, Netflix potwierdza siódmy sezon serialu. Powrócimy do filmowej antologiiAgata Dudek | 23 listopada 2023, 08:00

Netflix kasuje i wyrzuca do kosza nawet te projekty, które podobają się widzom. Nie dotyczy to jednak serialowej antologii Czarne lustro, która powróci w siódmym już sezonie. Netflix zadowolony jest z oglądalności i popularności ostatniego wyprodukowanego sezonu, czyli Black Mirror: sezon 6, który znajdował się aż przez cztery tygodnie w TOP 10 w aż 92 krajach. 

Czarne lustro: sezon 7 oficjalnie powstanie, choć na premierę serialu na platformie Netflix będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Wiemy kto zajmie się produkcją serialu. Co jeszcze wiemy na temat kolejnego sezonu tej serialowej, emocjonującej opowieści? 

O czym jest Czarne lustro: sezon 7?

Nie jest także znana fabuła Czarne lustro: sezon 7, która, tak jak poprzednie sezony opierać się będzie na znanej formule. Będzie to zatem antologia, czyli opowieść, w której każdy odcinek, podobnie jak choćby w sezonie szóstym, to zupełnie inna opowieść i inni bohaterowie. Opowieść  to historia balansująca między gatunkami dramatu, thrillera, science-fiction, a nawet horroru. 

Zapoznaj się również z: Miniatures, intuicyjna i krótka gra widziana z dziecięcej perspektywy ze wstępną datą premiery

Obsada Czarne lustro: sezon 7

Na ten moment trudno mówić o obsadzie serialu Czarne lustro: sezon 7, który jest obecnie w fazie zapowiedzi. Wiemy natomiast, że serial stworzony przez Charliego Brookera, zostanie wyprodukowany nie tylko przez niego, ale także ponownie przez Annabel Jones i Jessicę Rhoades.

Sezony Czarne lustro: sezon 7

Serial  Czarne lustro: sezon 7 dostępny jest na platformie Netflix w sześciu sezonach. Wiemy, że produkcja będzie kontynuowana w sezonie siódmym, który jak na razie nie wiemy kiedy i jaka ilość odcinków będzie sobie liczył. 

Przeczytaj także: Duchy w Wenecji, dziś premiera na polskim Disney+. Herkules Poirot w nawiedzonym pałacu!

Kiedy zadebiutuje Czarne lustro: sezon 7?

Czarne lustro: sezon 7 nie ma jeszcze swojej daty premiery na platformie Netflix. Nie zadebiutuje wcześniej niż pod koniec 2024 roku. Ale spodziewać go się można jednak w roku 2025. 

Zwiastun Czarne lustro: sezon 7

Netflix nie dysponuje jeszcze żadną filmową zapowiedzią sezonu siódmego, o którego fabule, jak na razie także się nie mówi. W zamian polecamy zatem zwiastuny ostatniego sezonu serialu. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners