Wszechmocna czarodziejka z Diablo 4 na nowym zapisie rozgrywki

lubiegrac news Wszechmocna czarodziejka z Diablo 4 na nowym zapisie rozgrywki
Wszechmocna czarodziejka z Diablo 4 na nowym zapisie rozgrywkinocarz | 7 listopada 2019, 12:00

W sieci pojawił się nowy gameplay z Diablo 4 prezentujący jedna z trzech dostępnych klas - czarodziejkę.
 
Niedawno mieliśmy okazje oglądać potężny, prawie dwugodzinny gameplay z czwartej odsłony Diablo, w którym przedstawione były wszystkie trzy klasy postaci (barbarzyńca, druid i czarodziejka), które dane nam będzie ogrywać podczas rozgrywki. Kultowy hack'n'slash nie mógł się obyć bez potężnej czarodziejki, która sporo potrafi, a najnowszy gameplay prezentuje między innymi jej moce.
 
Wszechstronna kobieta bez problemu wzywa różne żywioły jak ogień, lód czy pioruny, a te pozwalają jej pokonywać kolejne hordy wrogów. Opublikowany materiał z zapisu rozgrywki to nie jest specjalnie przygotowany etap, a wycięty z całości fragment, który został zaprezentowany dziennikarzom.
 
Warto podkreślić, że na filmie możecie zobaczyć czarodziejkę w pełnej krasie i z rozwiniętymi umiejętnościami. Wygląda więc na to, że nie jest to też zapis z początku gry. Na chwile obecną Diablo 4 wygląda znacznie lepiej od poprzedniczki, a animacje są jeszcze bardziej mroczniejsze.
 
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners