Czy wchodzimy w czasy 1080p/60fps? - Deus Ex: Rozłam Ludzkości
lubiegracnews Czy wchodzimy w czasy 1080p/60fps? - Deus Ex: Rozłam Ludzkości
| 4 listopada 2015, 12:45
Deus Ex - RozÅ‚am ludzkoÅ›ci - to piÄ…ta odsÅ‚ona zasÅ‚użonej serii cyberpunkowych RPG'ów akcji zapoczÄ…tkowanej w 2000 roku. Historia która toczy siÄ™ w grze rozgrywa siÄ™ dwa lata po wydarzeniach majÄ…cych miejsce w Buncie ludzkoÅ›ci. Åšwiat zostaÅ‚ podzielony na 2 części. Zwolenników oraz przeciwników modyfikacji , co stanowi dobre pole do popisu dla terrorystów.
Adam Jensen ponownie musi stawić czoÅ‚a zÅ‚u i przeciwnoÅ›ciÄ… losu. Rozgrywka nie różni siÄ™ znacznie od tej którÄ… mieliÅ›my szanse zobaczyć w 2011 roku. Naszym zadaniem jest wykonywanie misji , tych pobocznych również, chlebem powszednim sÄ… również starcia z wrogami. Premiera jest zapowiedziana na 26 marca 2016r.
Odnosząc się do standardu 30 klatek na sekundę. Od premiery nowych konsol upłynął już długi czas i wydawało się że gry będą działać w 60 fps'ach. Niestety trzeba poczekać. Być może 1080p/60fps będzie normą już za jakiś czas w owej generacji.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu