Czym będzie tryb Conquest w SMITE 2? Autorzy omawiają najważniejsze aspekty nowego modelu rozgrywki

lubiegrac news Czym będzie tryb Conquest w SMITE 2? Autorzy omawiają
Czym będzie tryb Conquest w SMITE 2? Autorzy omawiają najważniejsze aspekty nowego modelu rozgrywkiTamer Adas | 2 marca 2024, 20:15

Studio Titan Forge Games i wydawca Hi-Rez Studios zaprezentowali tryb Conquest w SMITE 2, zupełnie nowy model zabawy wprowadzany w ramach kontynuacji, który ma dostarczyć nieco inne doświadczenia, aniżeli podstawowy sposób rywalizacji. Najnowszy dziennik deweloperski zdradza, czego się można spodziewać po tej propozycji.

Po zapowiedzi nadszedł czas na nowe szczegóły dotyczące najnowszej gry Titan Forge Games i Hi-Rez Studios, które wspólnie przygotowują dla graczy nowe doświadczenie w ramach znanych podstaw. Główny projektant poziomów Matthew Barcas i główny artysta środowiskowy Aaron Kim opowiedzieć o nowym trybie Conquest.

W ramach nowinki zmierzającej do SMITE 2, dostrzegalny jest przemodelowanie map, które można obecnie skuteczniej i kreatywniej wykorzystywać, zgodnie z wizją autorów oraz ich kreatywnością. Pojawienie się Ogniowego Giganta w Dżungli potworów spowodowało, że dochodzi do zaskakującego starcia.

Zapoznaj się także z: Rynek popularnych gier MOBA w 2023 roku... prezentuje się niezwykle biednie, ten gatunek również się szybko nasycił...

W trakcie wiosennych testów gracze będą mogli zmierzyć się z trudnym rywalem, starając się poprzez Złotą Furię uzyskać przewagę oraz rolę tego aspektu, umożliwiającego w tym modelu uzyskanie sporej przewagi, otwierającej ścieżkę do wygranej.

Wciąż w gruncie rzeczy nie wiemy, jak społeczność przyjmie kontynuację na silniku Unreal Engine 5, ale wiele wskazuje na to, że tym razem Titan Forge Games spróbuje zadziwić graczy, dostarczając im zupełnie nowe pomysły na urozmaicenie oraz rozwinięcie formuły.

SMITE 2 nie ma daty premiery. Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: SMITE 2
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners