Czym będzie wielka zmiana w Assassin's Creed Infinity? Mirage zawiera zajawkę dla przyszłości jednego z wątków!

lubiegrac news Czym będzie wielka zmiana w Assassin's Creed Infinity?
Czym będzie wielka zmiana w Assassin's Creed Infinity? Mirage zawiera zajawkę dla przyszłości jednego z wątków!Tamer Adas | 3 listopada 2023, 06:00

Przyszłość marki Assassin's Creed wciąż pozostaje sporą tajemnicą, tymczasem odnaleziona w Mirage zajawka potwierdza wcześniejsze plotki o tym, że najpewniej AC Infinity będzie jednym wielkim przemodelowaniem jednego z najważniejszych wątków łączących całą markę Ubisoftu. Czego się zatem możemy spodziewać?

Do tej pory seria Assassin's Creed skupiła się w pełni na przeszłości oraz nieco męczył graczy teraźniejszymi wydarzeniami, które po trzeciej odsłonie stały się niejasne, dziwne oraz zwyczajnie zaczynały już zdecydowanie bardziej irytować, aniżeli inspirować do zaglądania do tej sfery rozgrywki.

Jak się okazuje od teraz... spodziewać się możemy skoku w przyszłość! To może być spore wytłumaczenie tego, dlaczego inicjatywa Assassin's Creed Inifinity będzie nowym otwarciem dla marki oraz hubem, gromadzącym różne przygody w ramach jednego świata.

Ubisoft miał zdecydować się, przenieść akcję w przyszłość, dla której XXI wiek to... starożytna przeszłość, choć z rozmowy, którą wyciągnięto z Assassin's Creed Mirage, pewne rzeczy się nie zmieniają.... Wielki zwrot to tajemnicze określenie wydarzeń, które w okresie 2090-2099 będą przyciągać określone konsekwencje dla marki i fanów.

Pojawia się tutaj jednak pewien problem. Otóż z jednej strony otrzymujemy informacje o tym, że wątki mają się pojawić już w Codename RED, natomiast znajdujące się poniżej nagranie oraz wcześniejsze plotki sugerują, że może chodzić bardziej o Codename HEXE. Być może za kilka miesięcy doczekamy się wstępu dla kolejnej wielkiej historii ze stajni Ubisoft. Oby tylko ponownie się nie okazało, że dojdzie do szybkiego znużenia graczy tematem...

Niezwykle wyczekiwane Assassin's Creed Codename RED nie ma daty premiery. Tytuł zmierza zapewne na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/assassins-creed-codename-reds-modern-day-story-will-be-set-in-the-future-rumour

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners