Czym różni się Marvel's Spider-Man Miles Morales na PlayStation 5 oraz PlayStation 4? Główne zagadnienia dotyczące obu wersji na konsole Sony

lubiegrac news Czym różni się Marvel's Spider-Man Miles Morales na PlayStation
Czym różni się Marvel's Spider-Man Miles Morales na PlayStation 5 oraz PlayStation 4? Główne zagadnienia dotyczące obu wersji na konsole SonyTamer Adas | 25 października 2020, 02:15

Poznaliśmy różnice pomiędzy wersjami gry Marvel's Spider-Man Miles Morales na PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Co charakteryzuje oba wydania na konsole Sony?
 
Studio Insomniac Games oficjalnie zapowiedziało jak będą się prezentować oba wydania Marvel's Spider-Man Miles Morales zarówno na PlayStation 5 jak również na PlayStation 4.
 

Czym różni się Marvel's Spider-Man Miles Morales na PlayStation 5 i PlayStation 4?

  • Brak ekranów ładowania - Twórcom udało się całkowicie wyeliminować ekrany ładowania, dzięki czemu na PS5 mamy się delektować szybką rozgrywką, nieosiąganą na tę skalę na PlayStation 4.
  • Płynniejsza rozgrywka - Dzięki dodatkowym zasobom mocy obliczeniowych  oraz zasobu czasu, możliwe było poprawienie rozgrywki oraz lekkie zmienienie jej funkcjonowania. Tytuł na PS5 działać będzie w odświeżaniu 70 klatek na sekundę.
  • Jeszcze lepsza walka - Korzystając z zapasu czasu i wsłuchując się w opinie graczy, Insomniac wprowadził do rozgrywki zmiany, dzięki czemu całość działa jeszcze sprawniej, sprawniej oraz przyjemniej.
  • Lepsza oprawa graficzna - Lepsze podzespoły przekładają się bezpośrednio na liczne ulepszenia w warstwie wizualnej i nie mówimy tutaj o kwestii zmiany wyglądu głównego bohatera... ;)
  • Lepsza jakość gry aktorskiej - Udoskonalone technologie odpowiedzialne za dźwięk, umożliwiły Insomniac Games dopracowanie także warstwy dialogów oraz rozmów, kształtujących nasz odbiór poszczególnych rozmów.
  • Zalety kontrolera DualSense - Rzecz jasna na PS5 będziemy mogli liczyć na oficjalne wsparcie dla DualSense, co nie będzie dostępne na PS4.

Nie wiemy jeszcze jak dokładnie prezentować się będzie wersja na PlayStation 4, niemniej sporo czasu pozosotało na tego typu krok. Z pewnością jednak nie będzie on tak okazały, jak wersja na nadchodzącą konsolę Sony.
 
Marvel's Spider-Man Miles Morales ukaże się pod koniec 2020 roku, ekskluzywnie na PlayStation 5. Gra w innej formie zagości także na PlayStation 4.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners